M.P. 2012 nr 0 poz. 34

MONITOR POLSKI DZIENNIK URZĘDOWY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Warszawa, dnia 25 stycznia 2012 r. Pozycja 34 OBWIESZCZENIE MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI z dnia 19 stycznia 2012 r. w sprawie ogłoszenia wykazu zarejestrowanych kancelarii notarialnych Na podstawie art. 9 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. – Prawo o notariacie (Dz. U. z 2008 r. Nr 189, poz. 1158, z późn. zm.1)) ogłasza się wykaz zarejestrowanych kancelarii notarialnych, stanowiący załącznik do obwieszczenia. Wykaz obejmu je kancelarie notarialne zarejestrowane według stanu na dzień 31 grudnia 2011 r. Minister Sprawiedliwości: J. Gowin

1) Zmiany tekstu jednolitego wymienionej ustawy zostały ogłoszone w Dz. U. z 2009 r. Nr 37, poz. 286 i Nr 166, poz. 1317, z 2010 r. Nr 182, poz. 1228 oraz z 2011 r. Nr 85, poz. 458, Nr 87, poz. 483, Nr 106, poz. 622 i Nr 142, poz. 830. Monitor Polski – 2 – Poz. 34

Załącznik do obwieszczenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 19 stycznia 2012 r. (poz. 34) WYKAZ ZAREJESTROWANYCH KANCELARII NOTARIALNYCH (według stanu na dzień 31 grudnia 2011 r.)

(w dł g st n na dzi ń 1 grudni 2011 r Lp. Notariusz (nazwisko i imię) Siedziba kancelarii 1 2 3 I Okręg Sądu Apelacyjnego w Białymstoku 1 Filipczuk Lucyna Augustów 2 Kisiel Jolanta Augustów 3 Płońska Krystyna Augustów 4 Krawczyk Krystyna Bartoszyce 5 Leszkiewicz Halina Bartoszyce 6 Andrychowski Dariusz Białystok 7 Boćkowska Aniela Jadwiga Białystok 8 Boćkowska Elżbieta Białystok 9 Czerwińska Ewa Białystok 10 Dąbrowski Janusz Roman Białystok 11 Domanowska-Cybulska Grażyna Białystok 12 Gregorczuk Teodozja Białystok 13 Lussa Elżbieta Janina Białystok 14 Łaska Danuta Białystok 15 Łupiński Andrzej Janusz Białystok 16 Malinowska-Wienconek Bożena Teresa Białystok 17 Miecznik Bogusława Białystok 18 Mieszkowska Lidia Władysława Białystok 19 Mojsa Ewa Białystok 20 Motal-Filipczuk Barbara Białystok 21 Nicałek Janusz Jacek Białystok 22 Nieścierowicz Joanna Białystok 23 Orzel Barbara Białystok 24 Orzel Tomasz Białystok 25 Popow Igor Białystok 26 Romatowska Maria Daria Białystok 27 Sieklucka Halina Elżbieta Białystok 28 Sikorska Alina Białystok 29 Surowiec Anatol Białystok 30 Zdanowicz Dariusz Białystok Monitor Polski – 3 – Poz. 34

1 2 3 31 Fedorowicz Paweł Białystok 32 Orzel Małgorzata Białystok 33 Zdasiuk Jarosław Białystok 34 Lussa Piotr Sebastian Białystok 35 Walędziak Małgorzata Bielsk Podlaski 36 Wienconek Marek Roman Bielsk Podlaski 37 Zimnoch Waldemar Piotr Bielsk Podlaski 38 Wojtuń Mirosława Biskupiec 39 Zduniak Roman Biskupiec 40 Syrewicz-Kozłowska Iwona Czesława Dobre Miasto 41 Brzuzy Władysław Ełk 42 Gorlo Anna Ełk 43 Głodź-Tylutka Małgorzata Ełk 44 Karny Edward Józef Ełk 45 Komakowski Jerzy Stanisław Ełk 46 Sikorska-Kulesza Krystyna Ełk 47 Brunke-Paluch Joanna Giżycko 48 Mrozinkiewicz Bożenna Maria Giżycko 49 Tomaszewska-Czerwonka Józefa Maria Giżycko 50 Antonik Janusz Paweł Gołdap 51 Ostrowska Zofia Irena Gołdap 52 Arasimowicz Renald Grajewo 53 Kruszyński Jerzy Grajewo 54 Prystupiuk Katarzyna Grajewo 55 Klimiuk Bohdan Hajnówka 56 Wasiluk Marek Hajnówka 57 Duczmalewska Beata Tamara Kętrzyn 58 Kamińska Regina Halina Kętrzyn 59 Tertel Zyta Lubomiła Kolno 60 Giżyńska Daniela Beata Lidzbark Warmiński 61 Molewska Adrianna Lidzbark Warmiński 62 Dadura Małgorzata Łapy 63 Warakomska Wiesława Maria Łapy 64 Dmochowska Anna Łomża 65 Pełny Barbara Łomża 66 Poreda Tomasz Łomża 67 Poreda Zofia Mirosława Łomża 68 Reczek Robert Łomża 69 Wójcicka Wiesława Bożena Łomża 70 Bukowski Zbigniew Maków Mazowiecki 71 Tarnowski Krzysztof Maków Mazowiecki 72 Mroczko Barbara Mońki 73 Lachowicz Mariola Ewa Mrągowo 74 Sosnowska Jadwiga Mrągowo 75 Sosnowski Tomasz Marek Mrągowo 76 Jarmołowicz-Zaremba Grażyna Nasielsk Monitor Polski – 4 – Poz. 34

1 2 3 77 Raduszewska Danuta Wiesława Nidzica 78 Gryczko Artur Olecko 79 Sawicki Marek Olecko 80 Bieranowski Adam Olsztyn 81 Brewka Elżbieta Olsztyn 82 Brzoskowska Joanna Olsztyn 83 Krzysztoń Jolanta Olsztyn 84 Machłajewska Bogumiła Olsztyn 85 Malak Ewa Anna Olsztyn 86 Piotrowski Bolesław Piotr Olsztyn 87 Roszko Beata Katarzyna Olsztyn 88 Smólska Maria Zofia Olsztyn 89 Szewirska Krystyna Olsztyn 90 Ślusarczyk Irena Olsztyn 91 Urniaż Anna Maria Olsztyn 92 Władysławski Zbigniew Olsztyn 93 Zając Anna Olsztyn 94 Zając Jacek Jerzy Olsztyn 95 Ziółkowska Teresa Grażyna Olsztynek 96 Chojnowska Ewa Ostrołęka 97 Napiórkowska Hanna Ostrołęka 98 Nejman Danuta Ostrołęka 99 Prytulak Irena Ostrołęka 100 Szymańska-Pałka Barbara Ostrołęka 101 Załuska Krystyna Ostrołęka 102 Żebrowska Grażyna Ostrołęka 103 Grabowska Dorota Ostrów Mazowiecka 104 Osiadacz Jacek Ostrów Mazowiecka 105 Rzodkiewicz-Książek Aldona Ostrów Mazowiecka 106 Alicka-Truszkowska Katarzyna Pisz 107 Gałka Agata Katarzyna Pisz 108 Salkowska Janina Pisz 109 Tertel Krzysztof Sławomir Pisz 110 Kołodziejska Arleta Przasnysz 111 Trusiewicz Lubomir Waldemar Przasnysz 112 Kędzierska Daniela Pułtusk 113 Koniecek Jolanta Pułtusk 114 Agaciak Halina Dorota Sejny 115 Krot Anna Maria Siemiatycze 116 Kulesza Barbara Siemiatycze 117 Drożdżewicz Leonard Sokółka 118 Halicki Andrzej Sokółka 119 Bieńczyk Bożenna Suwałki 120 Cieślik Halina Suwałki 121 Front Barbara Maria Suwałki 122 Jerominek-Jankowska Krystyna Suwałki Monitor Polski – 5 – Poz. 34

1 2 3 123 Lelusz Wiesław Józef Suwałki 124 Herman Marcin Szczytno 125 Kuciński Edmund Jan Szczytno 126 Czaplicki Krzysztof Tadeusz Węgorzewo 127 Fedorowicz Mirosława Anna Wysokie Mazowieckie 128 Markowska Sylwia Wysokie Mazowieckie 129 Płońska Danuta Wysokie Mazowieckie 130 Abramczyk Tomasz Wyszków 131 Dąbrowska Bożena Wyszków 132 Liwska-Napiórkowska Lidia Wyszków 133 Najmoła Danuta Wyszków 134 Gągoł-Borkowska Anna Krystyna Zambrów 135 Godlewska Janina Zambrów 136 Grzejszczyk-Glińska Marzanna Zambrów II Okręg Sądu Apelacyjnego w Gdańsku 1 Nadolska Liliana Aleksandrów Kujawski 2 Nadolski Hubert Aleksandrów Kujawski 3 Przybyłowski Mirosław Aleksandrów Kujawski 4 Gorajska Joanna Braniewo 5 Jankowski Wacław Brodnica 6 Sarnowska Maria Jolanta Brodnica 7 Arczykowski Adam Bydgoszcz 8 Bilińska Barbara Bydgoszcz 9 Chojnowska Emilia Bydgoszcz 10 Słomka Anna Bydgoszcz 11 Drozda Bogumiła Bydgoszcz 12 Smolarek Barbara Bydgoszcz 13 Fabiańczyk-Szajgin Dorota Bydgoszcz 14 Gacek Paulina Bydgoszcz 15 Gutmańska-Pawłowska Monika Bydgoszcz 16 Górecki Piotr Bydgoszcz 17 Kazińska Katarzyna Bydgoszcz 18 Onoszkowicz-Jacyna Bogusława Bydgoszcz 19 Lehmann Alicja Bydgoszcz 20 Leszczyński Krzysztof Bydgoszcz 21 Lissewska Lucyna Bydgoszcz 22 Mielcarek Maciej Bydgoszcz 23 Osławski Wojciech Bydgoszcz 24 Mietz Janina Bydgoszcz 25 Milewska Dagmara Bydgoszcz 26 Mrotek Anna Bydgoszcz 27 Opara Ewa Bydgoszcz 28 Paradowski Marcin Bydgoszcz 29 Płotkowska Anna Bydgoszcz – działalność zawieszona Monitor Polski – 6 – Poz. 34

1 2 3 30 Przybył Jerzy Bydgoszcz 31 Ratajczak Violetta Bydgoszcz 32 Rewers-Wyka Katarzyna Bydgoszcz 33 Barabasz Andrzej Bydgoszcz 34 Wasilewski Rafał Bydgoszcz 35 Wandiuk Danuta Bydgoszcz 36 Warniełło-Kuśba Wiesława Bydgoszcz 37 Wocka Zbigniew Bydgoszcz 38 Woroszyło-Kłopotek Iwona Bydgoszcz 39 Rakoca Bartłomiej Bydgoszcz 40 Klimkiewicz Krystyna Bytów 41 Łagocki Ryszard Bytów 42 Pęska Julita Chełmno 43 Ruszkiewicz Dariusz Chełmno 44 Gardziejewska-Kaniewska Natalia Chełmża 45 Armada Janusz Chojnice 46 Kołyszko Janusz Chojnice 47 Szulc-Kołyszko Jadwiga Chojnice 48 Żakowska Małgorzata Chojnice 49 Fierek Janusz Czersk 50 Walczak Lidia Człuchów 51 Walczak Witold Człuchów 52 Duda Ryszard Działdowo 53 Flis Grzegorz Działdowo 54 Bober Bożena Elbląg 55 Drożdżał Bożena Elbląg 56 Frankowska Jolanta Elbląg 57 Krull Marek Elbląg 58 Malenta-Zduńczuk Anna Elbląg 59 Malitka Barbara Elbląg 60 Zbucki Paweł Elbląg 61 Poniatowska Marzena Elbląg 62 Rogowski Tomasz Elbląg 63 Wroński Andrzej Elbląg 64 Barancewicz Wiesława Gdańsk 65 Bąkowska Izabella Gdańsk 66 Binkowska Krystyna Gdańsk 67 Binkowski Tomasz Gdańsk 68 Chyliński Andrzej Gdańsk 69 Ciszewski Maciej Gdańsk 70 Czerepak-Borowik Beata Gdańsk 71 Ignaczewska Anna Gdańsk 72 Dambek Maria Gdańsk 73 Działakiewicz-Posiła Małgorzata Gdańsk 74 Fal Izabela Gdańsk 75 Frąckowska Aleksandra Gdańsk Monitor Polski – 7 – Poz. 34

1 2 3 76 Głodowska Zofia Gdańsk 77 Głodowski Ryszard Gdańsk 78 Górecka Elżbieta Gdańsk 79 Górska Renata Gdańsk 80 Jankowska-Siwek Joanna Gdańsk 81 Kradziecki Krzysztof Gdańsk 82 Langowski Piotr Gdańsk 83 Lis Piotr Gdańsk 84 Mędraś Bartosz Paweł Gdańsk 85 Mędraś Joanna Gdańsk 86 Mroczkowski Mirosław Gdańsk 87 Nagórska-Protasiuk Katarzyna Gdańsk 88 Niesobski Jarosław Bydgoszcz 89 Ogiegło Witold Gdańsk 90 Ogonowska Katarzyna Gdańsk 91 Osypińska-Balcerzak Ewa Gdańsk 92 Panc Ewa Gdańsk 93 Paszkiewicz Maria Gdańsk 94 Pietrasik Cezary Gdańsk 95 Prorok Piotr Gdańsk 96 Robińska Aleksandra Gdańsk 97 Siwek Maciej Gdańsk 98 Skwarliński Jan Gdańsk 99 Skłucki Arkadiusz Gdańsk 100 Szulc Filip Gdańsk 101 Tyszer Janina Gdańsk 102 Wasak Adam Gdańsk 103 Wilbik Gabriela Gdańsk 104 Wojtowicz Grażyna Gdańsk 105 Kundo Zbigniew Gdańsk 106 Imach Małgorzata Gdańsk 107 Sekściński Jarosław Gdańsk 108 Wąsowicz-Harendarczyk Lucyna Gdańsk 109 Zaparty Agnieszka Gdańsk 110 Derengowska-Winiecka Lidia Gdynia 111 Dermont Anna Gdynia 112 Korbańska Dorota Gdynia 113 Ewertowska Dorota Gdynia 114 Janisz Magdalena Gdynia 115 Jeziorska Ewa Gdynia 116 Kuźma-Ebel Iwona Gdynia 117 Solecka Joanna Gdynia 118 Kawalec Beata Gdynia 119 Janowski Waldemar Gdynia 120 Koperska-Woźniak Ewa Katarzyna Gdynia 121 Woźniak Maciej Gdynia Monitor Polski – 8 – Poz. 34

1 2 3 122 Kuźmicka Małgorzata Gdynia 123 Maciąg Elżbieta Gdynia 124 Gowkielewicz-Kotlarz Iwona Gdynia 125 Marchlewicz Maciej Gdynia 126 Marciniak Anna Gdynia 127 Muszyńska Anna Gdynia 128 Rydzkowska Wiesława Gdynia 129 Rydzkowski Marcin Gdańsk 130 Ryłko Piotr Gdynia 131 Skarbek-Szamin Barbara Gdynia 132 Tarasiuk-Skarbek Anna Gdynia 133 Szyngiera Bogumiła Gdynia 134 Tomaszewska Dorota Gdynia 135 Warońska Hanna Gdynia 136 Waroński Jacek Gdynia 137 Wiśniewska Anna Elżbieta Gdynia 138 Michalec Andrzej Golub-Dobrzyń 139 Kosmania-Sadowska Dorota Grudziądz 140 Milan-Szymańska Elżbieta Grudziądz 141 Sokalski Andrzej Grudziądz 142 Wojciechowska Anna Grudziądz 143 Godlewska-Drewniak Marzena Iława 144 Kozielska Bożena Iława 145 Machaszewska Joanna Iława 146 Skrzeczkowska Katarzyna Iława 147 Nietresta Anna Inowrocław 148 Puszczykowska Edwarda Inowrocław 149 Steppa Małgorzata Inowrocław 150 Śmiela Maciej Inowrocław 151 Wesołowska Bogumiła Inowrocław 152 Chmiel Wojciech Kartuzy 153 Kłonowska-Sztolcman Grażyna Kartuzy 154 Leszkowski Roberto Kartuzy 155 Fąs Magdalena Koronowo 156 Borzyszkowska Iwona Kościerzyna 157 Pepliński Zenon Kościerzyna 158 Wituchowski Michał Wąbrzeźno 159 Kujawska-Gęsińska Izabela Kruszwica 160 Cinkusz-Ciska Katarzyna Kwidzyn 161 Humenny-Żmieńko Barbara Kwidzyn 162 Kozdroń Barbara Kwidzyn 163 Ciszewski Adam Lębork 164 Ciszewska Halina Lębork 165 Dębska-Miklińska Elżbieta Lębork 166 Mikliński Jacek Lębork 167 Kąkolewska Cecylia Lipno Monitor Polski – 9 – Poz. 34

1 2 3 168 Kurszewski Maciej Lubawa 169 Krzemińska Renata Malbork 170 Madrak Lech Malbork 171 Madrak-Rogowska Aneta Malbork 172 Sargun Anna Malbork 173 Dobosz Adam Miastko 174 Ostrowski Marek Mogilno 175 Gąsiewska Wioletta Morąg 176 Gruszczyński Piotr Nakło nad Notecią 177 Porzezińska Magdalena Nakło nad Notecią 178 Szulejewski Robert Nowe Miasto Lubawskie 179 Brzozowski Piotr Nowy Dwór Gdański 180 Tymosiewicz Jerzy Orneta 181 Malarska Maria Ostróda 182 Sanecka Alina Ostróda 183 Sinkiewicz Agnieszka Ostróda 184 Kubaszek Bogdan Pasłęk 185 Klimuszko Joanna Pruszcz Gdański 186 Robaczewska Katarzyna Pruszcz Gdański 187 Kniażycka-Bobrowska Katarzyna Pruszcz Gdański 188 Król Hanna Pruszcz Gdański 189 Potocka Karolina Pruszcz Gdański 190 Rozbicka-Czarnecka Beata Pruszcz Gdański 191 Kuśba Piotr Puck 192 Necel Beata Puck 193 Weber Tomasz Puck 194 Pulczyńska Alicja Radziejów 195 Szwajdler Joanna Radziejów 196 Dettlaff Karolina Reda 197 Kocon Dorota Rumia 198 Rożyńska-Terman Katarzyna Rumia 199 Wysocki Krzysztof Rumia 200 Giżewski Aleksander Rypin 201 Giżewska Katarzyna Rypin 202 Krasińska Anna Rypin 203 Boenigk Marek Jan Sępólno Krajeńskie 204 Dzierżyńska-Zielonka Edyta Słupsk 205 Grzeszak Piotr Słupsk 206 Kędzierska Paulina Słupsk 207 Markiewicz Mirosław Józef Słupsk 208 Milewski Jerzy Słupsk 209 Połeć Bernadeta Słupsk 210 Wińska-Marchlewicz Maria Słupsk 211 Rynkiewicz Radosław Słupsk 212 Wojdygowska Anna Słupsk 213 Żmudzka-Mielnik Alicja Słupsk Monitor Polski – 10 – Poz. 34

1 2 3 214 Majchrzyk Elżbieta Solec Kujawski 215 Bećka Aleksandra Sopot 216 Głódź Alicja Sopot 217 Grajewska-Bartosz Katarzyna Sopot 218 Pietrewicz Edyta Anna Sopot 219 Wrona Jacek Sopot 220 Ciechanowska Janina Starogard Gdański 221 Ciechanowski Przemysław Starogard Gdański 222 Gramatowska Edyta Starogard Gdański 223 Romańska Bożena Starogard Gdański 224 Szulc Tatiana Starogard Gdański 225 Robakowska-Trzeciak Magdalena Szubin 226 Kalczyńska-Pokora Iwona Świecie nad Wisłą 227 Rutkowska Elżbieta Świecie nad Wisłą 228 Szott Piotr Świecie nad Wisłą 229 Rzeszotarski Cezary Sztum 230 Cejrowska Jolanta Tczew 231 Ciszewski Jerzy Tczew 232 Janicka Beata Tczew 233 Kondracki Wojciech Gdańsk 234 Buszman Krystian Toruń 235 Chwiałkowski Łukasz Toruń 236 Chyła Magdalena Toruń 237 Czeczko Irena Toruń 238 Eska-Królikowska Agnieszka Toruń 239 Gasin Izabela Arleta Toruń 240 Gawin Barbara Toruń 241 Gabryszewska Beata Toruń 242 Kamińska-Gbur Marzenna Toruń 243 Kolasiński Marek Toruń 244 Krystek Krystyna Toruń 245 Olszewski Tomasz Toruń 246 Liberadzka Iwona Maria Toruń 247 Malesza Zbigniew Toruń 248 Szmańda-Czerkawska Joanna Toruń 249 Szyczewska Mirosława Toruń 250 Wróbel Danuta Toruń 251 Wrzecionkowska Agata Toruń 252 Rawicka-Hryniewska Elżbieta Tuchola 253 Słomińska Ewa Tuchola 254 Dworczyński Paweł Jan Ustka 255 Dudziak Robert Wejherowo 256 Kelpin Anna Wejherowo 257 Orlińska Joanna Wejherowo 258 Mizak Henryk Wejherowo 259 Szyngiera Leszek Wejherowo Monitor Polski – 11 – Poz. 34

1 2 3 260 Solecki Leszek Wejherowo 261 Binemann-Zdanowicz Teresa Włocławek 262 Cichoszewski Piotr Włocławek 263 Fąfara Joanna Włocławek 264 Gołębiewski Wojciech Włocławek 265 Kuźnicki Jarosław Włocławek 266 Morawski Paweł Włocławek 267 Walter Iwona Włocławek 268 Smolarska Anna Włocławek 269 Turek Leszek Żnin 270 Przybyłowska Marta Żukowo III Okręg Sądu Apelacyjnego w Katowicach 1 Ciastoń Renata Będzin 2 Kapuścik Wojciech Będzin 3 Różycka Katarzyna Będzin 4 Szarek Wioletta Będzin 5 Wieczorek Marek Będzin 6 Bednarska Anna Bielsko-Biała 7 Firyn Beata Bielsko-Biała 8 Gołba-Dorak Rozalia Bielsko-Biała 9 Grochowicz Jan Bielsko-Biała 10 Jakubiec Rafał Bielsko-Biała 11 Janik Tomasz Bielsko-Biała 12 Kaczmarczyk Agnieszka Bielsko-Biała 13 Kłaput Wiesław Bielsko-Biała 14 Magda-Zielecka Aneta Bielsko-Biała 15 Malarz-Wisłocka Alicja Bielsko-Biała 16 Małachwiej Olga Bielsko-Biała 17 Ruśkowski Ryszard Bielsko-Biała 18 Rzadkowski Dariusz Wojciech Bielsko-Biała 19 Stejskal Jarosław Bielsko-Biała 20 Stronowski Michał Bielsko-Biała 21 Świerczek Mariusz Bielsko-Biała 22 Wójtowicz Michał Bielsko-Biała 23 Pławecka-Podoba Gosława Bieruń 24 Ferenc-Tomiak Halina Bytom 25 Jucha Agata Bytom 26 Mikler Jadwiga Bytom 27 Mikler Jerzy Bytom 28 Pietryga Jarosław Bytom 29 Bańczyk Danuta Chorzów 30 Kurzeja Wojciech Marcin Chorzów 31 Nowak Bartłomiej Chorzów 32 Paszek Bartosz Chorzów 33 Paszek Krystyna Chorzów Monitor Polski – 12 – Poz. 34

1 2 3 34 Zawadzki Tomasz Chorzów 35 Grzybowski Adam Cieszyn 36 Hołdys Dorota Cieszyn 37 Klinik Halina Cieszyn 38 Majewska Maria Cieszyn 39 Seidel Jolanta Cieszyn 40 Kałuża Alina Czechowice-Dziedzice 41 Tokarzewska Maria Czechowice-Dziedzice 42 Kępa Grażyna Czeladź 43 Szmal Rafał Czeladź 44 Bartelak Karina Częstochowa 45 Białas Maria Częstochowa 46 Biewald Katarzyna Częstochowa 47 Chwastek Irena Częstochowa 48 Jastrząb Krystyna Częstochowa 49 Jastrząb-Standerska Joanna Częstochowa 50 Kalus Anna Częstochowa 51 Królak Jolanta Częstochowa 52 Królak Marek Częstochowa 53 Kryńska Ewa Częstochowa 54 Materniak-Andrecka Iwona Częstochowa 55 Mońka Jolanta Częstochowa 56 Pilarz Maciej Częstochowa 57 Rokowska Ewa Częstochowa 58 Sadowski Adam Częstochowa 59 Stec Marek Częstochowa 60 Szmukier Krystyna Częstochowa 61 Świerczek Maria Częstochowa 62 Winiarska Maria Częstochowa 63 Szkurłat Arkadiusz Częstochowa 64 Królak-Pojnar Magdalena Częstochowa 65 Szostak Joanna Częstochowa 66 Bieńko-Maj Izabela Dąbrowa Górnicza 67 Błońska-Nowak Stanisława Dąbrowa Górnicza 68 Krawczyk Witold Dąbrowa Górnicza 69 Maciążek-Ulanowska Lidia Dąbrowa Górnicza 70 Podsiadło Adrian Dąbrowa Górnicza 71 Semetycz-Trzeciak Marta Dąbrowa Górnicza 72 Drewko Justyna Gliwice 73 Gajos Łukasz Gliwice 74 Warzecha Joanna Gliwice 75 Dykacz Krzysztof Gliwice 76 Małachowski Wojciech Gliwice 77 Migielska-Ciołecka Anna Gliwice 78 Serafin Agata Gliwice 79 Ochrombel-Pawelec Antonina Gliwice Monitor Polski – 13 – Poz. 34

1 2 3 80 Samorzewska Iwona Gliwice 81 Walenta Wojciech Gliwice 82 Niemiec Marcin Gliwice 83 Sułkowska Dorota Gliwice 84 Turski Jacek Gliwice 85 Wrona-Berwid Bożena Gliwice 86 Krzykała Irena Jastrzębie-Zdrój 87 Lipień Andrzej Jastrzębie-Zdrój 88 Mojeścik Damian Waldemar Jastrzębie-Zdrój 89 Siemko Piotr Jastrzębie-Zdrój 90 Czerwińska-Koral Katarzyna Jaworzno 91 Gaweł Joanna Jaworzno 92 Jura Piotr Jaworzno 93 Piwko Halina Jaworzno 94 Skowrońska Dagmara Jaworzno 95 Tracz Małgorzata Jaworzno 96 Balas Tomasz Katowice 97 Dyszlewska-Tarnawska Agnieszka Katowice 98 Grajner Michał Katowice 99 Grajner Tymoteusz Katowice 100 Górska-Wolnik Bożena Katowice 101 Janik-Rymarczyk Małgorzata Katowice 102 Walotek Katarzyna Katowice 103 Lesiak Aleksandra Katowice 104 Siwińska Ewa Katowice 105 Marquardt Piotr Katowice 106 Michalewicz Wojciech Katowice 107 Mikołajczyk Halina Katowice 108 Piłat Renata Katowice 109 Pluta Ewa Katowice 110 Pniok Iwona Katowice 111 Robak Adam Katowice 112 Roztoczyński Łukasz Katowice 113 Seidel-Nowak Sylwia Katowice 114 Słupińska-Mitas Anna Katowice 115 Stencel Katarzyna Katowice 116 Szura Mirosław Katowice 117 Wojdyło Jacek Katowice 118 Wróbel-Konsek Marta Katowice 119 Gregorczyk Marcin Katowice 120 Onichimowski Marcin Katowice 121 Beza Iwona Kłobuck 122 Miland Grażyna Kłobuck 123 Kasperczyk Genowefa Knurów 124 Śliż-Żurowska Katarzyna Knurów 125 Sygulska-Bańka Klara Lubliniec Monitor Polski – 14 – Poz. 34

1 2 3 126 Zając Józef Lubliniec 127 Gaczyńska Justyna Łaziska Górne 128 Gramała Aleksandra Mikołów 129 Kochan-Kopczyńska Maria Mikołów 130 Piwowarski Maciej Mikołów 131 Śleziak Wiesław Milówka 132 Kucharski Marek Roman Mysłowice 133 Kurz Katarzyna Mysłowice 134 Palion Mariola Mysłowice 135 Palion Lesława Mysłowice 136 Buła Grażyna Myszków 137 Gielniewski Krzysztof Myszków 138 Kasznia Jolanta Myszków 139 Nolewajka Henryk Piekary Śląskie 140 Płaczek Piotr Piekary Śląskie 141 Tobor-Nowińska Magdalena Piekary Śląskie 142 Paszek Małgorzata Pszczyna 143 Radwan Mirela Pszczyna 144 Smolski Michał Tychy 145 Szafron-Sekta Aleksandra Pszczyna 146 Wala Michał Pyskowice 147 Mazur Dorota Racibórz 148 Niedziałkowska Ewa Racibórz 149 Pawłowska Jolanta Racibórz 150 Wielecka Lucyna Racibórz 151 Niedźwiedź Katarzyna Radzionków 152 Borgulat-Szostak Katarzyna Ruda Śląska 153 Bukowski Mariusz Ruda Śląska 154 Durzyńska-Trybus Janina Ruda Śląska 155 Himmel-Minkina Ewa Ruda Śląska 156 Janik Ewa Ruda Śląska 157 Konsek Leokadia Ruda Śląska 158 Breisa Bernadeta Rybnik 159 Fojcik Grzegorz Rybnik 160 Gilner Krzysztof Rybnik 161 Guzik Wojciech Rybnik 162 Ostalecki Jacek Rybnik 163 Grzybczyk Adam Rybnik 164 Kulot Barbara Racibórz 165 Pędracki Artur Rybnik 166 Pośpiech Michał Rybnik 167 Wieczorek Bernadetta Rybnik 168 Pukowiec Dawid Stefan Rydułtowy 169 Dawid Aleksander Siemianowice Śląskie 170 Dąbrowska Maria Siemianowice Śląskie 171 Czuk Przemysław Siemianowice Śląskie Monitor Polski – 15 – Poz. 34

1 2 3 172 Mazoń Krzysztof Siewierz 173 Mazoń-Witkowska Magdalena Siewierz 174 Bochenek Maria Skoczów 175 Bańdo Jan Sosnowiec 176 Derdas-Dziewit Małgorzata Sosnowiec 177 Krupiński Wojciech Sosnowiec 178 Nowak Łukasz Marcin Sosnowiec 179 Nowakowska Jolanta Sosnowiec 180 Olejarczyk Sławomir Sosnowiec 181 Ociessa Saturnin Sosnowiec 182 Miland-Huzarewicz Agata Sosnowiec 183 Skłodowska Mirosława Sosnowiec 184 Chrzanowski Arnold Szczekociny 185 Łakota-Gątarz Agata Świętochłowice 186 Michałek-Kobielusz Anna Świętochłowice 187 Drewko Mirosław Tarnowskie Góry 188 Gomolińska Katarzyna Tarnowskie Góry 189 Kołodziej Gabriela Tarnowskie Góry 190 Nikiel Arkadiusz Tarnowskie Góry 191 Śmieja Krzysztof Tarnowskie Góry 192 Wieczorek Jacek Tarnowskie Góry 193 Darowski Jacek Tychy 194 Kuczera-Nowak Renata Tychy 195 Skaba Beniamin Tychy 196 Strażecka Ewa Tychy 197 Nowak Bartłomiej Tychy 198 Celiński Dariusz Tychy 199 Stępień-Jasińska Krystyna Tychy 200 Strażecka Katarzyna Tychy 201 Nogacka Ewa Ustroń 202 Chudek Zenon Wodzisław Śląski 203 Kałusowski Tadeusz Wodzisław Śląski 204 Machecki Teofil Wodzisław Śląski 205 Górzny Adriana Zabrze 206 Jędzura Agnieszka Zabrze 207 Kubacka-Filas Marzena Zabrze 208 Szymański Jan Zabrze 209 Letkiewicz Andrzej Zabrze 210 Wróbel Grażyna Zabrze 211 Madej Krzysztof Zabrze 212 Przyszlak Jadwiga Zabrze 213 Grzebieluch Bożena Zawiercie 214 Sewerzyńska Ewa Zawiercie 215 Kliszewska-Biały Krystyna Zawiercie 216 Truszkowski Marcin Zawiercie 217 Jaros Justyna Żory Monitor Polski – 16 – Poz. 34

1 2 3 218 Pszonka Tomasz Żory 219 Sitko Zbigniew Żory 220 Zawisza Agnieszka Żory 221 Drugacz Agata Żywiec 222 Olejnik Renata Żywiec 223 Pruszczyńska Małgorzata Żywiec 224 Szymik Aleksandra Żywiec IV Okręg Sądu Apelacyjnego w Krakowie 1 Miłoszewska Wanda Andrychów 2 Kozak Maria Bochnia 3 Michnik Agnieszka Bochnia 4 Siwek Krystyna Bochnia 5 Wojtkiewicz Wilhelm Marian Bochnia 6 Kokoszka Józef Brzesko 7 Michalec Elżbieta Brzesko 8 Kaczmarek Łucja Brzesko 9 Kaleta Andrzej Busko-Zdrój 10 Miziołek Barbara Busko-Zdrój 11 Plech Liliana Monika Busko-Zdrój 12 Żelichowski Mariusz Kielce 13 Chmielnicka Anna Chęciny 14 Bochenek-Bąk Barbara Chrzanów 15 Kowalczyk-Dadak Katarzyna Chrzanów 16 Sebastyanka Andrzej Chrzanów 17 Rozmus Anna Czarny Dunajec 18 Rzeźniewska Zofia Dąbrowa Tarnowska 19 Sumara Piotr Dąbrowa Tarnowska 20 Salagierski Tomasz Dobczyce 21 Sielska Agnieszka Dobczyce 22 Gorzelak Marta Gorlice 23 Tomasik Bogusława Gorlice 24 Miarecki Wojciech Gorlice 25 Szewczyk Wiesław Grybów 26 Dudek Katarzyna Jędrzejów 27 Grabalski Edward Jędrzejów 28 Świder Janusz Jędrzejów 29 Górnikowska Bogumiła Jordanów 30 Pyka Danuta Kalwaria Zebrzydowska 31 Bidzińska Małgorzata Kazimierza Wielka 32 Gołębiowski Grzegorz Kazimierza Wielka 33 Wiktor Stanisław Kęty 34 Abramowicz Łukasz Kielce 35 Arczyńska Maria Kielce 36 Arczyński Grzegorz Kielce 37 Błeszyńska Anna Kielce Monitor Polski – 17 – Poz. 34

1 2 3 38 Chról Kinga Kielce 39 Cieślikiewicz Teresa Kielce 40 Frelich Jacek Kielce 41 Giedyk Elżbieta Kielce 42 Kasperek Michał Kielce 43 Kosińska Zdzisława Kielce 44 Mechowska-Wąsik Monika Kielce 45 Midak Beata Kielce 46 Nalazek Mirosława Kielce 47 Putowski Janusz Kielce 48 Sawicka-Biernacka Maria Kielce 49 Stępień Andrzej Kielce 50 Bech Jarosław Kielce 51 Poborski Michał Kielce 52 Szostakiewicz Piotr Kielce 53 Szypulska Iwona Kielce 54 Tazbir Rafał Kielce 55 Tomala Violetta Kielce 56 Ziomek Adam Kielce 57 Poniedziałek Anna Kielce 58 Krasowski Adam Kielce 59 Dumin-Święcicka Ewa Końskie 60 Nowak Wioletta Końskie 61 Salagierski Czesław Waldemar Końskie 62 Aschenbrenner-Pieprzyca Anna Kraków 63 Barutowicz-Wieczorek Sylwia Kraków 64 Biernat Jakub Kraków 65 Blajer Paweł Kraków 66 Bochenek-Perek Agnieszka Kraków 67 Kot Dariusz Kraków 68 Broszkiewicz Joanna Kraków 69 Buchaniec Anna Kraków 70 Chorabik Radosław Kraków 71 Bukowska-Mikosz Marta Kraków 72 Gąsienica Anna Kraków 73 Hajto Łukasz Kraków 74 Holocher Jan Kraków 75 Hędrzak-Słota Małgorzata Kraków 76 Chlanda Magdalena Kraków 77 Warbińska Marta Kraków 78 Ciba Andrzej Kraków 79 Cicio Joanna Kraków 80 Iłowski Grzegorz Kraków 81 Cyz-Hejmo Iwona Kraków 82 Palmirska Iwona Kraków 83 Szeliga Tadeusz Kraków Monitor Polski – 18 – Poz. 34

1 2 3 84 Ćmikiewicz-Ignasik Marta Kraków 85 Żochowska-Zalewska Ewa Kraków 86 Damulewicz Jan Kraków 87 Kapusta Witold Kraków 88 Deflorian Aneta Kraków 89 Jastrzębska-Kwiecień Dorota Kraków 90 Jonczyk Mariola Kraków 91 Dembowska Bogna Kraków 92 Długopolska-Pliszka Joanna Kraków 93 Domaradzki Wojciech Kraków 94 Drozd Edward Kraków 95 Truszkiewicz Zygmunt Kraków 96 Dudkowska-Wawrzycka Elżbieta Kraków 97 Faron Piotr Kraków 98 Gaweł-Rościszewska Anna Kraków 99 Gawin Witold Kraków 100 Gągała-Zając Joanna Kraków 101 Greguła Joanna Kraków 102 Kot Tomasz Kraków 103 Gruszczyńska Katarzyna Kraków 104 Gruszczyński Wojciech Kraków 105 Iłowski Maciej Kraków 106 Jastrząb Henryka Kraków 107 Knuplerz Ewa Kraków 108 Koćma Bożena Kraków 109 Kosiniak-Imiołek Katarzyna Kraków 110 Kościelniak Grzegorz Kraków 111 Kozek Agnieszka Kraków 112 Kułakowski Maciej Kraków 113 Kurnicki Tomasz Kraków 114 Kwiecińska-Stybel Maria Kraków 115 Wyszyńska Magdalena Kraków 116 Litwa Justyna Kraków 117 Łomnicka Anna Kraków 118 Majerczak Sylwia Kraków 119 Malik Magdalena Kraków 120 Zięcina Tomasz Kraków 121 Markiewicz Grażyna Kraków 122 Marszałek-Dziuban Aleksandra Kraków 123 Mazur Andrzej Kraków 124 Mazur-Kułakowska Agnieszka Kraków 125 Michalski Rafał Kraków 126 Mitka Dorota Kraków 127 Nowara-Bacz Halina Kraków 128 Obler-Fortuna Anna Kraków 129 Obtułowicz Tomasz Kraków Monitor Polski – 19 – Poz. 34

1 2 3 130 Olsza Beata Kraków 131 Olszewski Mateusz Kraków 132 Kresek-Urbaniak Katarzyna Kraków 133 Tomasik-Curyło Agnieszka Kraków 134 Papież Anna Kraków 135 Płaczek Grażyna Kraków 136 Ludźmierski Robert Kraków 137 Stelmach Elżbieta Kraków 138 Maj Krzysztof Kraków 139 Gomółka Ryszard Kraków 140 Szczepanik Julita Kraków 141 Szczęsny-Ligęza Agnieszka Kraków 142 Szybowska Danuta Kraków 143 Szybowski Wiesław Kraków 144 Truszkiewicz Jan Kraków 145 d’Obyrn Beata Kraków 146 Ulman Irena Kraków 147 Urbanik Andrzej Kraków 148 Wajda Waldemar Kraków 149 Wojtal-Kwiecińska Agnieszka Kraków 150 Wygona Konrad Kraków 151 Tomaszek Piotr Kraków 152 Angerman-Wajda Dominika Kraków 153 Jankiewicz Sylwia Kraków 154 Tylek Joanna Kraków 155 Gruskoś Romana Kraków 156 Karczewska Anna Kraków 157 Nocóń Klaudia Kraków 158 Paszkiewicz Anna Kraków 159 Rowecki Aleksander Kraków 160 Rusak-Łach Agnieszka Kraków 161 Słodkowska-Pęk Anna Kraków 162 Wiater Paweł Kraków 163 Zarzycki Wojciech Kraków 164 Zeman Bartłomiej Kraków 165 Zachwieja Michał Krościenko nad Dunajcem 166 Celka Iwona Krynica 167 Sojka Leszek Krzeszowice 168 Załuska Mirosława Krzeszowice 169 Potejko Izabella Libiąż 170 Liszka Tomasz Limanowa 171 Opoka Jerzy Limanowa 172 Rakoczy Stanisław Limanowa 173 Lewicki Piotr Liszki 174 Janicka-Makuch Krystyna Miechów 175 Szlachta Ewa Miechów Monitor Polski – 20 – Poz. 34

1 2 3 176 Szynalik Czesław Mszana Dolna 177 Roman Arkadiusz Muszyna 178 Garczyńska Bożena Myślenice 179 Niepsuj Lucjan Myślenice 180 Polański Andrzej Myślenice 181 Skiba Sławomir Myślenice 182 Domagalski Michał Niepołomice 183 Mikułowska-Krupska Agnieszka Niepołomice 184 Celewicz Bartłomiej Nowy Sącz 185 Celewicz Tadeusz Kraków 186 Ciągło Stanisław Nowy Sącz 187 Krupa Jadwiga Nowy Sącz 188 Smal-Kwiatek Elżbieta Nowy Sącz 189 Smal-Rajca Anna Nowy Sącz 190 Zygadło Elżbieta Nowy Sącz 191 Buchman Michał Nowy Sącz 192 Kubińska-Ciszek Władysława Nowy Targ 193 Pierwoła Anna Nowy Targ 194 Rusin Grażyna Nowy Targ 195 Górnik Izabela Nowy Targ 196 Szatko Barbara Nowy Targ 197 Szatko Stanisław Nowy Targ 198 Chmielewska Bożena Olkusz 199 Słowik Izabela Olkusz 200 Borowiec Ewa Opatów 201 Galara-Polak Lidia Opatów 202 Kaczor Ewa Ostrowiec Świętokrzyski 203 Kamińska- Sternal Anna Ostrowiec Świętokrzyski 204 Kowalska Wanda Ostrowiec Świętokrzyski 205 Pyrżak Anna Ostrowiec Świętokrzyski 206 Walasik Ewa Ostrowiec Świętokrzyski 207 Włodarczyk Lidia Ostrowiec Świętokrzyski 208 Baran Marta Oświęcim 209 Kamusińska Maria Oświęcim 210 Żubrowska Katarzyna Oświęcim 211 Krysiński Marek Pińczów 212 Waniołka Joanna Pińczów 213 Dulęba Małgorzata Połaniec 214 Szot-Raźniak Małgorzata Proszowice 215 Mąsior Wojciech Rabka-Zdrój 216 Domańczyk Anetta Sandomierz 217 Sochacka Ewa Sandomierz 218 Stec Rafał Sandomierz 219 Pieńkos Sylwia Sędziszów 220 Kot Jan Skała 221 Łaba Barbara Skarżysko-Kamienna Monitor Polski – 21 – Poz. 34

1 2 3 222 Staszek-Zubrzycka Agnieszka Skarżysko-Kamienna 223 Zarzycka Maria Skarżysko-Kamienna 224 Karcz-Stankiewicz Agnieszka Skawina 225 Nalepa Stefan Skawina 226 Bzdyl Zofia Słomniki 227 Magdziarz Grażyna Starachowice 228 Samela Jacek Starachowice 229 Sułek Katarzyna Starachowice 230 Zaleski Stanisław Starachowice 231 Bukowska Lucyna Barbara Stary Sącz 232 Skowron Elżbieta Staszów 233 Widanka Agata Staszów 234 Krzeszowiak Andrzej Sucha Beskidzka 235 Piwowarczyk Zofia Sucha Beskidzka 236 Kupiec Antoni Szczucin 237 Derlaga Grażyna Tarnów 238 Wachta Barbara Tarnów 239 Hałasa Andrzej Tarnów 240 Januś Alicja Tarnów 241 Jasiak Irena Tarnów 242 Kulesza Robert Tarnów 243 Serwacka Lidia Tarnów 244 Studziński Paweł Tarnów 245 Żak Jolanta Tarnów 246 Kaczmarzyk Zdzisław Trzebinia 247 Szarama Teresa Tuchów 248 Koźbiał Halina Wadowice 249 Musiał Anna Wadowice 250 Zając Magdalena Wadowice 251 Górka Jarosław Wieliczka 252 Lelito Marta Wieliczka 253 Wójcik Anna Wieliczka 254 Koblański Jerzy Wielka Wieś 255 Zabdyr-Kalińska Joanna Wielka Wieś 256 Domagalska Danuta Włoszczowa 257 Dębski Sławomir Włoszczowa 258 Kornicz Jerzy Wolbrom 259 Schechtel Jolanta Zabierzów 260 Ozga Urszula Zakopane 261 Ozga Roman Zakopane 262 Pasierb Joanna Zakopane 263 Sawera-Fryźlewicz Jolanta Zakopane 264 Mędrala-Budka Maria Zator 265 Firek Romualda Zielonki Monitor Polski – 22 – Poz. 34

1 2 3 V Okręg Sądu Apelacyjnego w Lublinie 1 Radomska Joanna Bełżyce 2 Karasińska Jolanta Biała Podlaska 3 Maksymiuk Dorota Biała Podlaska 4 Mironiuk-Kuta Elżbieta Biała Podlaska 5 Nowak Jerzy Biała Podlaska 6 Świderski Bogusław Biała Podlaska 7 Krzyżańska-Łyś Maria Białobrzegi 8 Pękacka Magdalena Białobrzegi 9 Bednarczyk Ewa Biłgoraj 10 Hussar Bożena Biłgoraj 11 Krysiak Zygmunt Biłgoraj 12 Podgajna Małgorzata Biłgoraj 13 Sobczyńska-Sas Agnieszka Biłgoraj 14 Drozd Grażyna Chełm 15 Lewkowicz Jarosław Chełm 16 Przetocki Jacek Antoni Chełm 17 Smulkowska Irena Chełm 18 Wiechnik-Domańska Lidia Chełm 19 Falczyńska Elżbieta Dęblin 20 Izdebski Jan Garwolin 21 Kalbarczyk-Luckar Irmina Ewa Garwolin 22 Krajewski Jerzy Garwolin 23 Ścioch Adam Garwolin 24 Ścioch Marzena Garwolin 25 Frelek Sławomir Grójec 26 Gryn-Hamera Anna Grójec 27 Mazur Rafał Grójec 28 Karczmarczyk Dariusz Grójec 29 Góra Małgorzata Hrubieszów 30 Łaciński Jacek Hrubieszów 31 Mielniczuk Stanisław Hrubieszów 32 Korczak Waldemar Iłża 33 Burda Teresa Janów Lubelski 34 Mazur Longin Janów Lubelski 35 Kudła Jarosław Kozienice 36 Wiśniewski Jeremi Kozienice 37 Dudek Ryszard Krasnystaw 38 Rarot Jerzy Krasnystaw 39 Skubisz Maria Krasnystaw 40 Dziadosz Lidia Kraśnik 41 Młynarski Krzysztof Kraśnik 42 Mozgawa Jerzy Kraśnik 43 Wilczopolski Włodzimierz Andrzej Kraśnik 44 Konopka Elżbieta Lipsko Monitor Polski – 23 – Poz. 34

1 2 3 45 Frączkiewicz Paweł Lubartów 46 Szerard-Mitura Iwona Stanisława Lubartów 47 Woźniak Iwona Lubartów 48 Zmysłowska Elżbieta Lubartów 49 Baran Ewa Lublin 50 Wach Iwona Lublin 51 Bednara Antonina Renata Lublin 52 Bednara-Kowal Małgorzata Lublin 53 Bednara-Michalczyk Joanna Lublin 54 Buchlińska Krystyna Lublin 55 Chęć Beata Lublin 56 Dec Stefan Lublin 57 Deczkowska Alicja Lublin 58 Florkowski Janusz Sylwester Lublin 59 Fronc Robert Lublin 60 Gabryś Berenika Lublin 61 Greszta Renata Lublin 62 Haczewski Tadeusz Lublin 63 Kołodziejczyk Grzegorz Lublin 64 Kotyłło Małgorzata Lublin 65 Kowalski Andrzej Lublin 66 Kubicz Andrzej Sławomir Lublin 67 Kuś Artur Lublin 68 Lewicka Grażyna Lublin 69 Maślak Teresa Lublin 70 Miączewska Barbara Lublin 71 Mierzwa Renata Lublin 72 Miszczak-Pyziak Mariola Lublin 73 Mróz Paweł Lublin 74 Nizio Brygida Lublin 75 Ocepa-Kisielewicz Anna Lublin 76 Pluta Jadwiga Lublin 77 Rymarz Leopold Lublin 78 Rzączyński Jacek Lublin 79 Banderski Piotr Grzegorz Lublin 80 Rymarz Mateusz Lublin 81 Sierocka Małgorzata Lublin 82 Słowikowska Beata Lublin 83 Śladkowska-Szłapa Anna Lublin 84 Tatara Andrzej Lublin 85 Tereszczuk Jacek Lublin 86 Twardowska Grażyna Lublin 87 Tymecki Bogusław Łęczna 88 Twarowski Józef Mieczysław Łosice 89 Kapińska Monika Łuków 90 Mateusiak Jan Łuków Monitor Polski – 24 – Poz. 34

1 2 3 91 Nawrocka Małgorzata Łuków 92 Sajkiewicz Adam Łuków 93 Chomiuk Piotr Międzyrzec Podlaski 94 Chomiuk Anna Mińsk Mazowiecki 95 Krawczak Alina Mińsk Mazowiecki 96 Nowakowski Roman Mińsk Mazowiecki 97 Orłowski Andrzej Mińsk Mazowiecki 98 Paszkowska Katarzyna Mińsk Mazowiecki 99 Paszkowska-Pawelec Małgorzata Mińsk Mazowiecki 100 Gołofit Zbigniew Opole Lubelskie 101 Gozdór Monika Sylwia Opole Lubelskie 102 Stefańczyk Dariusz Nowe Miasto nad Pilicą 103 Niepogodzińska-Piądło Beata Parczew 104 Żołnierczuk-Madej Halina Piaski 105 Wikłacz Anna Pionki 106 Czaplińska-Rybaczek Krystyna Poniatowa 107 Szmyd Agnieszka Przysucha 108 Szmyd Jan Przysucha 109 Ambryszewski Grzegorz Puławy 110 Jaśkowski Zygmunt Puławy 111 Karasińska Justyna Puławy 112 Nowacki Mirosław Puławy 113 Salasa Andrzej Puławy 114 Szymoniak Joanna Puławy 115 Cywińska Maria Radom 116 Czarnecki Sławomir Jan Radom 117 Dutkowska Urszula Radom 118 Dziwańska Anna Radom 119 Giermakowska Marzena Radom 120 Fijałkowska Ewa Radom 121 Jabłoński Zenon Radom 122 Jażdżyk Agnieszka Radom 123 Kultys Anna Radom 124 Jaśkiewicz Zofia Radom 125 Stanisławek Tadeusz Radom 126 Stolarek Agnieszka Radom 127 Terlecka Agnieszka Radom 128 Towarek Elżbieta Radom 129 Wajs Wanda Radom 130 Wolbergier Sławomir Radom 131 Dziwański Jakub Radom 132 Furman Bogda Radzyń Podlaski 133 Kowalczyk Wiesław Radzyń Podlaski 134 Mysłowski Ryszard Radzyń Podlaski 135 Cymbalski Tadeusz Ryki 136 Gliszczyńska-Kudelska Maria Siedlce Monitor Polski – 25 – Poz. 34

1 2 3 137 Maliszewska Urszula Siedlce 138 Maniszewski Adam Siedlce 139 Mydlak Stanisław Siedlce 140 Piórkowski Andrzej Siedlce 141 Romanowski Jan Siedlce 142 Sikorska Elżbieta Siedlce 143 Szulepa Agnieszka Siedlce 144 Troszkiewicz Małgorzata Siedlce 145 Włodarczyk Monika Magdalena Siedlce 146 Flaga Urszula Sokołów Podlaski 147 Flaga Piotr Sokołów Podlaski 148 Replin Anna Sokołów Podlaski 149 Wrzosek Piotr Sulejówek 150 Pysiewicz Mieczysław Szczebrzeszyn 151 Pietras Alicja Szydłowiec 152 Chalewska-Ławnik Anna Świdnik 153 Maciejewski Bogdan Świdnik 154 Wojtaszek Małgorzata Świdnik 155 Wysocki Marcin Świdnik 156 Durlej Stefan Terespol 157 Bielecka Adela Tomaszów Lubelski 158 Ciupak Elżbieta Tomaszów Lubelski 159 Sacewicz Wojciech Tomaszów Lubelski 160 Lechowicz Monika Warka 161 Cejmer Iwona Węgrów 162 Wojtyńska Maria Węgrów 163 Kowalczyk Leszek Węgrów 164 Nejman-Spyrczyńska Ewa Włodawa 165 Pruszczak Elżbieta Włodawa 166 Bilski Mirosław Zamość 167 Iwanicka Elżbieta Zamość 168 Karpowicz-Kurek Magdalena Zamość 169 Kondracki Krzysztof Zamość 170 Kosicka Kamilla Zamość 171 Przybysz Robert Leonard Zamość 172 Skóra Dorota Zamość 173 Soboń Barbara Zamość 174 Żabicki Zbigniew Zwoleń VI Okręg Sądu Apelacyjnego w Łodzi 1 Anioł-Bolek Izabela Aleksandrów Łódzki 2 Wiciński Robert Aleksandrów Łódzki 3 Bystrzycka Danuta Bełchatów 4 Galimska Anna Bełchatów 5 Gałkowska-Koźma Gabriela Bełchatów 6 Rychter Jolanta Bełchatów Monitor Polski – 26 – Poz. 34

1 2 3 7 Sitek Janina Bełchatów 8 Wejder-Gałkowska Wiesława Bełchatów 9 Matczak Jarosław Brzeziny 10 Rutkowski Wojciech Brzeziny 11 Zduńczyk-Matczak Barbara Brzeziny 12 Barwińska Barbara Ciechanów 13 Piątkowski Andrzej Ciechanów 14 Nasierowska Renata Ciechanów 15 Zbyszyńska Ewa Ciechanów 16 Folcholc Jerzy Głowno 17 Danielewicz Barbara Gostynin 18 Margol Dorota Gostynin 19 Morawska-Anyszka Agnieszka Gostynin 20 Pietrzak Dariusz Jarocin 21 Winiarska-Bargieł Beata Jarocin 22 Bladowska-Duda Ewa Kalisz 23 Fraj Arkadiusz Kalisz 24 Kasperuk Danuta Kalisz 25 Kruszwicka Janina Kalisz 26 Kubiak Klaudia Kalisz 27 Magdziński Andrzej Kalisz 28 Rodecki Dariusz Kalisz 29 Wojcieska Beata Kalisz 30 Kubera-Chowańska Maria Kępno 31 Olejarnik Barbara Kępno 32 Sobczak Jacek Konstantynów Łódzki 33 Marcińczak-Bieleninik Bogumiła Krotoszyn 34 Ratajczyk Bogumiła Krotoszyn 35 Ratajczyk Marcin Krotoszyn 36 Ambroziak Danuta Kutno 37 Borkowski Łukasz Kutno 38 Trzeciecka Dorota Kutno 39 Janowska-Maksimowicz Ewa Kutno 40 Kalusiński Stanisław Kutno 41 Krakowiak Wojciech Kutno 42 Hajdukiewicz-Zybert Ewa Łask 43 Wolska-Brodzińska Maria Łask 44 Pacholska Krystyna Łęczyca 45 Pacholska-Podlasiak Agnieszka Łęczyca 46 Wojciechowska Ewa Łęczyca 47 Będkowska Beata Łowicz 48 Maik Andrzej Łowicz 49 Majka Krystyna Łowicz 50 Badowska Małgorzata Łódź 51 Borten Katarzyna Łódź 52 Czarnecki Piotr Łódź Monitor Polski – 27 – Poz. 34

1 2 3 53 Fijałkowski Włodzimierz Łódź 54 Gałązka-Mikina Bogna Łódź 55 Goździalska Anna Łódź 56 Kalsztein Dorota Łódź 57 Kaniecki Radosław Łódź 58 Kaszyński Dominik Łódź 59 Klepaczko Julita Łódź 60 Klepaczko Piotr Łódź 61 Kopczyńska Anna Łódź 62 Kozłowski Janusz Łódź 63 Król Małgorzata Łódź 64 Król Zofia Łódź 65 Lelental Piotr Łódź 66 Lipke Zbigniew Łódź 67 Lodzińska Elżbieta Łódź 68 Milo Przemysław Łódź 69 Narolska Anna Łódź 70 Nierychła Małgorzata Łódź 71 Pawlak Barbara Łódź 72 Ramecka-Nastarowicz Katarzyna Łódź 73 Rymdejko Grażyna Łódź 74 Sierociński Andrzej Łódź 75 Siwińska Anna Łódź 76 Skoneczny Jakub Łódź 77 Sługocka Ewa Łódź 78 Stefańska Krystyna Łódź 79 Strzępek Artur Łódź 80 Szabelska Iwona Łódź 81 Szafruga Elżbieta Łódź 82 Szafruga Grzegorz Łódź 83 Szereda Andrzej Łódź 84 Szereda Andrzej Jan Łódź 85 Szmaciński Mieczysław Łódź 86 Świeboda Ewa Łódź 87 Tuchowski Jacek Łódź 88 Twardowski Jarosław Andrzej Łódź 89 Wróblewski Mariusz Łódź 90 Bald Anna Łódź 91 Oskaldowicz Anna Łódź 92 Sobańska-Tiutiunik Katarzyna Łódź 93 Wypiorczyk Anna Łódź 94 Stefańczyk Józef Alojzy Łódź 95 Szymański Aleksander Łódź 96 Widziszewski Konrad Łódź 97 Zalasińska Anna Maria Łódź 98 Cegielska Barbara Mława Monitor Polski – 28 – Poz. 34

1 2 3 99 Hołownia Piotr Mława 100 Tuszyńska Teresa Mława 101 Żandarska-Nehring Beata Mława 102 Dybalska Teresa Opoczno 103 Dybalska-Smus Alicja Opoczno 104 Piekarski Andrzej Opoczno 105 Waśkiewicz Renata Opoczno 106 Jackowska Maria Ostrów Wielkopolski 107 Królak Jan Ostrów Wielkopolski 108 Misiak Anna Ostrów Wielkopolski 109 Ziółkowski Andrzej Ostrów Wielkopolski 110 Ziółkowska Violetta Ostrów Wielkopolski 111 Chowański Tomasz Ostrzeszów 112 Nowak Maria Ostrzeszów 113 Rudowicz Stanisław Ozorków 114 Barczak Roman Pabianice 115 Kupis Dariusz Pabianice 116 Klubczewska Anna Pabianice 117 Nowina-Rer Jacek Adam Pabianice 118 Olek Włodzimierz Pabianice 119 Szczęsna Olga Pabianice 120 Kwiecień Grzegorz Pajęczno 121 Błaszczyk Grzegorz Piotrków Trybunalski 122 Juszczęć-Teleman Anna Piotrków Trybunalski 123 Kowalczyk Małgorzata Piotrków Trybunalski 124 Serwatka Mariola Piotrków Trybunalski 125 Szpunt Elżbieta Pleszew 126 Szpunt-Andrzejewska Ewelina Pleszew 127 Świec Eugeniusz Pleszew 128 Bałdowska Zofia Płock 129 Kaszewska Anna Płock 130 Krysiuk Wiesława Płock 131 Macuga Barbara Płock 132 Banucha Hanna Płock 133 Nycz Zbigniew Płock 134 Omelan Artur Płock 135 Romanowska Marzena Ewa Płock 136 Stępień-Dygowska Grażyna Płock 137 Szczepaniak Marcin Płock 138 Szczepański Jakub Płock 139 Terlecka Grażyna Płock 140 Kilińska-Palmowska Krystyna Płońsk 141 Popłonkowski Zbigniew Płońsk 142 Stasiak Ryszarda Płońsk 143 Zarecki Jacek Płońsk 144 Paprocka Sabina Poddębice Monitor Polski – 29 – Poz. 34

1 2 3 145 Wojciechowska-Kierepa Renata Poddębice 146 Dalkiewicz-Jagiełło Dorota Radomsko 147 Koprowski Sławomir Radomsko 148 Sandelewska Małgorzata Radomsko 149 Wojtczak-Smyk Monika Radomsko 150 Brzeżańska Beata Rawa Mazowiecka 151 Sułkowska-Słomka Irena Rawa Mazowiecka 152 Przytuła Agnieszka Rawa Mazowiecka 153 Bartosiewicz Barbara Sieradz 154 Choińska Beata Sieradz 155 Jankowska Hanna Sieradz 156 Nawrocki Ignacy Sieradz 157 Powalski Jarosław Sieradz 158 Kuskowski Krzysztof Sierpc 159 Popiłko Grażyna Sierpc 160 Fidrysiak Beata Skierniewice 161 Salamon Jadwiga Skierniewice 162 Werwińska Elżbieta Skierniewice 163 Wieprzkowicz Elżbieta Skierniewice 164 Bugalska-Maik Anna Sochaczew 165 Grabarek Wiesław Sochaczew 166 Demczyszyn Jolanta Sochaczew 167 Gemel Magdalena Tomaszów Mazowiecki 168 Górecka Janina Tomaszów Mazowiecki 169 Grad Bogdan Tomaszów Mazowiecki 170 Mieczkowska Romualda Tomaszów Mazowiecki 171 Gruszka Andrzej Tuszyn 172 Kamieniecka Dorota Wieluń 173 Karasiak Iwona Wieluń 174 Mielczarek Dorota Wieluń 175 Musiała Anna Wieluń 176 Kijak Jolanta Wieruszów 177 Bińczycki Radosław Zduńska Wola 178 Tęsiorowski Stanisław Zduńska Wola 179 Jeziorski Waldemar Zgierz 180 Rybka Hanna Zgierz 181 Szymańska Grażyna Zgierz 182 Święcicki Tadeusz Zgierz 183 Jeziorska Barbara Zgierz 184 Popiłko Andrzej Żuromin 185 Tuszyński Antoni Żuromin 186 Bożykowska Elżbieta Żyrardów 187 Bożykowski Adam Żyrardów 188 Chmiel Aleksandra Żyrardów 189 Mołdawska-Błoch Barbara Żyrardów Monitor Polski – 30 – Poz. 34

1 2 3 VII Okręg Sądu Apelacyjnego w Poznaniu 1 Rzepa-Białczyk Krystyna Chodzież 2 Piechocki Piotr Chodzież 3 Budzinowska-Stelmaszyk Jadwiga Irena Czarnków 4 Pierudzka Ewa Czarnków 5 Bączyk-Ostrowska Małgorzata Gniezno 6 Gruszka Elżbieta Gniezno 7 Kentzer Sebastian Gniezno 8 Sypniewska Anna Gniezno 9 Andrzejewska-Czemplik Lidia Gostyń 10 Rote Małgorzata Gostyń 11 Paetz Tadeusz Jan Grodzisk Wielkopolski 12 Paetz Marcin Andrzej Grodzisk Wielkopolski 13 Czapska Halina Gubin 14 Guzdecka-Kaczmarek Teresa Gubin 15 Podmokły Katarzyna Jastrowie 16 Wróblewska Anna Kłodawa 17 Jędrychowska Dorota Koło 18 Kowalski Ryszard Koło 19 Przybyłowicz Andrzej Grzegorz Koło 20 Antoniak Helena Kazimiera Konin 21 Chojnacki Aleksander Konin 22 Chojnacki Piotr Antoni Konin 23 Hauke Hanna Konin 24 Szplet Stanisław Konin 25 Korpa Ewa Konin 26 Naskręcki Piotr Paweł Konin 27 Bortel Grzegorz Kościan 28 Stelmaszyk Edyta Kościan 29 Jaśkowiak Joanna Kórnik 30 Wierzchałek Mariola Krosno Odrzańskie 31 Bortel Mariola Leszno 32 Cejba Renata Leszno 33 Kałużna Sabina Anna Leszno 34 Stawowy Małgorzata Leszno 35 Stawowy Ryszard Wojciech Leszno 36 Stawowy Tomasz Leszno 37 Wachnik Grażyna Krystyna Lubsko 38 Koszyca-Ratajczak Barbara Maria Międzychód 39 Łakomy Sławomir Murowana Goślina 40 Sielecki Jarosław Wojciech Nowa Sól 41 Stawecka Maria Zofia Nowa Sól 42 Szyszko Anna Nowa Sól 43 Szyszko Joanna Agnieszka Nowa Sól 44 Piechowiak Ryszard Nowy Tomyśl Monitor Polski – 31 – Poz. 34

1 2 3 45 Strasburger-Gąska Ewa Nowy Tomyśl 46 Dedyk-Michajłow Magdalena Oborniki 47 Grobelny Bartosz Oborniki 48 Wałęga Beata Oborniki 49 Kasprzak Mariusz Piła 50 Sowiński Roman Piła – działalność zawieszona 51 Wadowska Elżbieta Maria Piła 52 Wadowska-Wachowicz Magdalena Piła 53 Woźniak Tomasz Pobiedziska 54 Adamski Andrzej Poznań 55 Antoniak Tomasz Poznań 56 Blandzi Justyna Poznań 57 Kowandy Piotr Józef Poznań 58 Antkowiak Irena Poznań 59 Zielińska Elżbieta Poznań 60 Błażejczak-Żdżarska Aleksandra Poznań 61 Duczmal Witold Poznań 62 Borkowski Mikołaj Poznań 63 Bystrzycka Zofia Helena Poznań 64 Celichowska Dorota Maria Poznań 65 Celichowski Maciej Maria Poznań 66 Majchrzak Wioletta Poznań 67 Cendrowski Wojciech Poznań – działalność zawieszona 68 Kaczorowski Jacek Poznań 69 Danecka Maria Barbara Poznań 70 Danecka-Białek Monika Poznań 71 Dolata Violetta Grażyna Poznań 72 Drewniak-Żaba Lilianna Poznań 73 Drożdż Eleonora Dorota Poznań 74 Dynowski Krzysztof Poznań 75 Folwarski Daniel Poznań 76 Hyjek-Marchel Karolina Poznań 77 Glanowski Marek Poznań 78 Grajzer Hanna Poznań 79 Gutowski Marek Poznań 80 Illukiewicz Andrzej Sławomir Poznań 81 Iżykowski Michał Poznań 82 Jackowski Adam Poznań 83 Jasiewicz Hanna Poznań 84 Kaczmarek Małgorzata Poznań 85 Kamińska Edyta Poznań 86 Kantorska Anna Poznań 87 Kłos Paweł Poznań 88 Kobińska Danuta Poznań 89 Kolasa Marek Juliusz Poznań Monitor Polski – 32 – Poz. 34

1 2 3 90 Kolasa Paweł Poznań 91 Koralewska-Nowak Irena Maria Poznań 92 Kosiba Adam Władysław Poznań 93 Kurzyca Teresa Poznań 94 Kwarciński Wojciech Poznań 95 Lisiecka Joanna Maria Poznań 96 Lisiecki Maciej Poznań 97 Łazowy Alina Poznań 98 Łużyńska-Sawarzyńska Magdalena Anna Poznań 99 Makowska Magdalena Poznań 100 Muszalska Małgorzata Poznań 101 Walkiewicz-Kuraś Karolina Poznań 102 Walkowiak Izabela Poznań 103 Peretiatkowicz Olaf Poznań 104 Podsiadłowska-Skąpska Izabela Poznań 105 Posadzy Szymon Poznań 106 Jabłońska Paulina Poznań 107 Raczkowski Dariusz Przemysław Poznań 108 Radziuk Małgorzata Elżbieta Poznań 109 Rataj Andrzej Poznań 110 Tomaszkiewicz Zbigniew Henryk Poznań 111 Sajda Wojciech Poznań 112 Mikołajczak Katarzyna Poznań 113 Musiałkiewicz Dorota Poznań 114 Nowaczyk-Kaczmarek Paulina Poznań 115 Tomczak Jacek Poznań 116 Siennicki Mikołaj Poznań 117 Sołtysińska-Skonieczna Anna Poznań 118 Spaczyńska Beata Poznań 119 Sterling Urszula Henryka Poznań 120 Szczepański Rafał Poznań 121 Tomaszewska-Stachecka Karolina Poznań 122 Wąsiewicz-Szczepańska Agnieszka Poznań 123 Wieczorek Michał Poznań 124 Wilkoszarska Ewa Poznań 125 Wojticsek Daniel Poznań 126 Zielińska Ilona Teresa Poznań 127 Zielińska-Jarocha Agnieszka Poznań 128 Zielińska-Richter Agnieszka Poznań 129 Zieliński Wojciech Poznań 130 Zys Joanna Poznań 131 Mikołajczak Beata Rawicz 132 Olszewska Halina Maria Rawicz 133 Olszewski Maciej Rawicz 134 Chojnacki Maciej Słupca 135 Jaskólska Lena Słupca Monitor Polski – 33 – Poz. 34

1 2 3 136 Gruchot Paweł Suchy Las 137 Tracz Dariusz Jan Sulechów 138 Horla-Nitka Ewa Swarzędz 139 Ludwiczak-Winter Ewa Grażyna Szamotuły 140 Nicikowska-Piechocka Barbara Szamotuły 141 Plecha Bronisława Kazimiera Szamotuły 142 Jezierski Klaudiusz Szamotuły 143 Koczocik Ryszard Szprotawa 144 Dłużak Katarzyna Śrem 145 Kubiszewski Krzysztof Śrem 146 Borkowska Joanna Środa Wielkopolska 147 Darasz-Pracka Małgorzata Świebodzin 148 Misiaczyk Alina Świebodzin 149 Wrotyńska Katarzyna Trzcianka 150 Fret Maciej Turek 151 Sroczyńska Wiesława Turek 152 Sawicka Violetta Ewa Turek 153 Sokołowska Katarzyna Jolanta Wągrowiec 154 Wiśniewska Krystyna Maria Wągrowiec 155 Jaśkiewicz Scholastyka Teresa Wolsztyn 156 Katyńska-Urban Janina Wolsztyn 157 Baranowska Irena Maria Września 158 Baranowski Grzegorz Września 159 Karciarz Kazimierz Września 160 Gross Sylwia Wschowa 161 Wajgel Paulina Wyrzysk 162 Hańska Katarzyna Anna Zielona Góra 163 Kaczanowska Katarzyna Zielona Góra 164 Miśkiewicz Adriana Maria Zielona Góra 165 Romanowska Aleksandra Barbara Zielona Góra 166 Romanowski Piotr Zielona Góra 167 Jarosz Joanna Zielona Góra 168 Śmiałek Roman Zielona Góra 169 Sompolińska Edyta Zielona Góra 170 Szyszko Piotr Kazimierz Zielona Góra 171 Żukowska Julita Monika Zielona Góra 172 Gołaszewska Daria Złotów 173 Sobczyk-Nowak Anna Złotów 174 Gondek Janusz Żagań 175 Brzozowska Małgorzata Żary 176 Matyja Małgorzata Aldona Żary 177 Matyja Mirosław Żary VIII Okręg Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie 1 Karaś Roman Brzozów 2 Rakszawska Marianna Brzozów Monitor Polski – 34 – Poz. 34

1 2 3 3 Kremska-Bialik Jolanta Dębica 4 Królikowski Wojciech Dębica 5 Majka Dorota Ewa Dębica 6 Urzędowski Krzysztof Dębica 7 Milanowska Monika Dynów 8 Włodyka Renata Głogów Małopolski 9 Goraj Elżbieta Jarosław 10 Mielniczek Artur Jarosław 11 Kostka Krystyna Jarosław 12 Lechowicz Ewa Jarosław 13 Stybel Bogusław Jarosław 14 Gawłowski Henryk Jasło 15 Lisowski Wojciech Jasło 16 Kula Elżbieta Jasło 17 Pankowicz-Lisowska Wanda Jasło 18 Uliasz Agata Jasło 19 Zalewska-Watras Barbara Kolbuszowa 20 Poźniak-Smuk Teresa Kolbuszowa 21 Jachyra Piotr Kolbuszowa 22 Niezgoda Nina Krosno 23 Nowak Wojciech Krosno 24 Roman Lilianna Krosno 25 Toczyńska-Hędrzak Bożena Krosno 26 Twardak-Lubaś Irena Krosno 27 Uliasz Jolanta Krosno 28 Łukasik Beata Lesko 29 Heleniak Anna Leżajsk 30 Margas Mieczysław Leżajsk 31 Nepelski Wiesław Lubaczów 32 Kopeć Krzysztof Łańcut 33 Petrus Miłosz Łańcut 34 Świąder Małgorzata Łańcut 35 Fiołek Bogusław Mielec 36 Kranc-Filipecka Elżbieta Mielec 37 Michalczyk-Łuczak Bernadetta Mielec 38 Pezda Monika Mielec 39 Szulik-Dudek Katarzyna Mielec 40 Błądek Lidia Nisko 41 Dudzik Agnieszka Nisko 42 Szewczyk Ryszard Nisko 43 Białachowski Paweł Przemyśl 44 Gazda Bogumił Przemyśl 45 Kalita Paweł Przemyśl 46 Makar Lidia Przemyśl 47 Obler Jerzy Przemyśl 48 Radyk Stanisław Przemyśl Monitor Polski – 35 – Poz. 34

1 2 3 49 Sielska Bogumiła Przemyśl 50 Bender Bożena Przeworsk 51 Gąsior Elżbieta Przeworsk 52 Raba Marcin Jakub Przeworsk 53 Bukała Bożena Ropczyce 54 Rogoziewicz Artur Ropczyce 55 Bałda Janina Rzeszów 56 Blajer-Szałyga Dorota Rzeszów 57 Chmiel Anna Katarzyna Rzeszów 58 Czartoryska Jolanta Rzeszów 59 Czapor Beata Rzeszów 60 Czekaj Janina Rzeszów 61 Grotowska Danuta Rzeszów 62 Kruczyńska-Cach Marta Rzeszów 63 Kędzior-Plaskacz Agnieszka Rzeszów 64 Kińczyk Piotr Rzeszów 65 Kobisz Bogusław Rzeszów 66 Matlęga Małgorzata Rzeszów 67 Mąkosz Alicja Rzeszów 68 Mossoń Anna Rzeszów 69 Mitelsztat Robert Rzeszów 70 Panek-Wiśniowska Teresa Rzeszów 71 Petrus Romualda Rzeszów 72 Posłuszny Janusz Rzeszów 73 Powęska Żaneta Rzeszów 74 Rojowski Bohdan Rzeszów 75 Czerwonka Bogdan Rzeszów 76 Sojka Krzysztof RZeszów 77 Szara Małgorzata Rzeszów 78 Taradajko-Zuzmak Monika Rzeszów 79 Ura Michał Rzeszów 80 Wajdowicz Dagmara Rzeszów 81 Wiśniowski Radosław Rzeszów 82 Drozd Stanisław Sanok 83 Kosina Ewa Sanok 84 Górska-Galewicz Lidia Sanok 85 Osękowski Jacek Sanok 86 Pondo Halina Sędziszów Małopolski 87 Borzęcki Tomasz Stalowa Wola 88 Krępa Grażyna Stalowa Wola 89 Szewczyk Ewa Stalowa Wola 90 Uba Andrzej Stalowa Wola 91 Kąkol Irena Strzyżów 92 Salwa Henryk Strzyżów 93 Chojnacka Halina Tarnobrzeg 94 Posłuszny Sławomir Tarnobrzeg Monitor Polski – 36 – Poz. 34

1 2 3 95 Wisz Krystyna Tarnobrzeg 96 Adamska Liliana Ustrzyki Dolne IX Okręg Sądu Apelacyjnego w Szczecinie 1 Wolski Andrzej Barlinek 2 Rzymyszkiewicz Aleksandra Białogard 3 Woźniak Beata Białogard 4 Józefczyk Ada Chojna 5 Niepewna Elżbieta Urszula Choszczno 6 Prawucki Zenon Marek Choszczno 7 Okulicz Romuald Darłowo 8 Mazurek Grzegorz Dębno 9 Cal Barbara Grażyna Drawsko Pomorskie 10 Górecka Wiesława Drezdenko 11 Kowalczyk Marianna Goleniów 12 Sulska Anna Gorzów Wlkp. 13 Gielec Jan Gorzów Wlkp. 14 Dedyk Jerzy Gorzów Wlkp. 15 Kłudka-Giejbo Katarzyna Gorzów Wlkp. 16 Korolewicz Marzanna Gorzów Wlkp. 17 Radziejewska Romualda Gorzów Wlkp. 18 Kostulska Urszula Gorzów Wlkp. 19 Osiecka-Majchrzak Teodozja Gorzów Wlkp. 20 Witkowska Beata Gorzów Wlkp. 21 Wiszewski Henryk Piotr Gorzów Wlkp. 22 Zwiernik-Adamiszyn Beata Gorzów Wlkp. 23 Szabunia-Semczuk Irena Gryfice 24 Zinkiewicz-Jarosińska Leokadia Gryfice 25 Sokół Teresa Gryfice 26 Krzywda-Pogorzelski Lech Gryfino 27 Milko Jan Gryfino 28 Konwisarz Maciej Kamień Pomorski 29 Chwiałkowski Waldemar Kołobrzeg 30 Kolasińska-Ściepko Halina Kołobrzeg 31 Kurzawa Ryszard Kołobrzeg 32 Mielczarek Teresa Kołobrzeg 33 Szczęsna Mariola Kołobrzeg 34 Zaleski Wojciech Marek Kołobrzeg 35 Wolski Nikodem Kostrzyn nad Odrą 36 Dullek Waldemar Koszalin 37 Grzankowski Tadeusz Koszalin 38 Jankowska Maria Koszalin 39 Kubek Barbara Koszalin 40 Laskowski Wojciech Koszalin 41 Minko Zuzanna Koszalin 42 Nosowska Ewa Koszalin Monitor Polski – 37 – Poz. 34

1 2 3 43 Paplaczyk Joanna Koszalin 44 Paplaczyk Tomasz Koszalin 45 Pracz Mirosław Koszalin 46 Sozańska Romana Koszalin 47 Szulejewska Jadwiga Koszalin 48 Stanisławska-Sierzputowska Urszula Koszalin 49 Czernikiewicz Roman Koszalin 50 Mirocha Anna Koszalin 51 Fiksek Eugeniusz Łobez 52 Jankowski Andrzej Jan Międzyrzecz 53 Kowalik Mirosława Międzyrzecz 54 Szałachowski Ryszard Międzyzdroje 55 Wolska Karolina Anna Myślibórz 56 Kamecka Eugenia Nowogard 57 Graboń Anna Police 58 Rosiński Tomasz Połczyn-Zdrój 59 Tokarski Sławomir Pyrzyce 60 Zandecka-Giejbo Ewa Skwierzyna 61 Szerszenowicz Bogdan Sławno 62 Szerszenowicz-Kaczmarek Eliza Sławno 63 Bac Przemysława Słubice 64 Karp Maria Słubice 65 Pietrakowski Leszek Stargard Szczeciński 66 Skibiński Piotr Stargard Szczeciński 67 Sławińska Elżbieta Stargard Szczeciński 68 Udzik Jolanta Stargard Szczeciński 69 Szulczewski Mariusz Stargard Szczeciński 70 Ekiert Zbigniew Strzelce Krajeńskie 71 Gabryelów Cezary Romuald Strzelce Krajeńskie 72 Piekut Jan Marek Strzelce Krajeńskie 73 Kołodziej Marta Sulęcin 74 Andrzejewska Dorota Szczecin 75 Bałaban Beata Szczecin 76 Bretherton Krystyna Szczecin 77 Chmielewski Mariusz Szczecin 78 Chmura Przemysław Rafał Szczecin 79 Czeremcha Zdzisława Szczecin 80 Daleszyńska Zofia Szczecin 81 Daleszyński Jacek Szczecin 82 Dąbrowski Piotr Szczecin 83 Gardocka Sylwia Szczecin 84 Goździk Krytyna Szczecin 85 Graboń-Grześkowiak Gabriela Szczecin 86 Kowalska Aneta Szczecin 87 Kuniewicz Dobrosława Szczecin 88 Mikołajczyk Marzena Szczecin Monitor Polski – 38 – Poz. 34

1 2 3 89 Mikołajczyk-Mateja Katarzyna Szczecin 90 Najmrodzka-Młodojewska Izabela Beata Szczecin 91 Nowicka Anna Szczecin 92 Olszewska Maria Szczecin 93 Osiński Grzegorz Szczecin 94 Paleczna-Turek Agnieszka Gryfino 95 Peszko Dorota Szczecin 96 Poćwiardowska Hanna Szczecin 97 Poćwiardowski Marcin Szczecin 98 Posyniak Helena Szczecin 99 Potaman Cezary Borys Szczecin 100 Ramęda-Pilip Joanna Szczecin 101 Skotarczak Teodor Szczecin 102 Służewski Jacek Szczecin 103 Sobecki Filip Szczecin 104 Sobecka Barbara Zofia Szczecin 105 Szuman-Krzych Dorota Szczecin 106 Sobolewska Joanna Szczecin 107 Tomczak Katarzyna Szczecin 108 Ukraińska Elżbieta Szczecin 109 Wilgocki Kamil Szczecin 110 Włodarczyk-Wardacka Wiesława Alina Szczecin 111 Wójciak Bożena Szczecin 112 Wójtowicz Dariusz Grzegorz Szczecin 113 Zagozda Lech Szczecin 114 Zarecka Jolanta Szczecin 115 Jankowski Jerzy Szczecin 116 Borski Jan Szczecin 117 Radkiewicz Joanna Szczecin 118 Dudziński Ireneusz Szczecinek 119 Ryndak Mariusz Szczecinek 120 Nintza Barbara Szczecinek 121 Pracz Alicja Świdwin 122 Kaliciuk-Runge Katarzyna Świnoujście 123 Kozarkiewicz Elżbieta Świnoujście 124 Zapytowska-Pusłowska Janina Świnoujście 125 Błażewicz Bożena Trzebiatów 126 Michalski Grzegorz Wałcz 127 Tarka Bogusław Wałcz 128 Ołowski Witold Złocieniec X Okręg Sądu Apelacyjnego w Warszawie 1 Makijewski Jarosław Błonie 2 Guzik Leszek Góra Kalwaria 3 Bluszcz Jarosław Grodzisk Mazowiecki 4 Borysiak Barbara Grodzisk Mazowiecki Monitor Polski – 39 – Poz. 34

1 2 3 5 Kuczyńska Beata Grodzisk Mazowiecki 6 Kuczyński Piotr Grodzisk Mazowiecki 7 Sieradz-Podsiadły Magdalena Grodzisk Mazowiecki 8 Bilewicz Piotr Józefów 9 Kawczyński Jarosław Komorów 10 Czyżewski Tomasz Konstancin-Jeziorna 11 Baranowski Igor Legionowo 12 Klejment Zbigniew Legionowo 13 Kmiecik Mariusz Legionowo 14 Piłaszewicz Magdalena Ewa Legionowo 15 Ruszkowski Krzysztof Legionowo 16 Wójcik Dorota Maria Legionowo 17 Brandt Mirosława Leszno 18 Janas Iwona Łazy 19 Marzinek Gabriela Łomianki 20 Sobczyk Julita Łomianki 21 Talacha Irmina Łomianki 22 Glegoła Anna Marki 23 Jędrychowska-Michaś Beata Marki 24 Kalina Joanna Milanówek 25 Karnicka-Kawczyńska Agata Milanówek 26 Lewicki Jarosław Nowy Dwór Mazowiecki 27 Szydluk Magdalena Nowy Dwór Mazowiecki 28 Szydluk Michał Nowy Dwór Mazowiecki 29 Cegielska Maria Otwock 30 Osipienko Jolanta Otwock 31 Puczyłowski Sławomir Otwock 32 Wasiak Maciej Otwock 33 Wójcik Barbara Otwock 34 Podgórska Małgorzata Ożarów Mazowiecki 35 Żurawska Renata Ożarów Mazowiecki 36 Breksa Wojciech Piaseczno 37 Brydak Beata Piaseczno 38 Fersten Julia Piaseczno 39 Fortuński Wojciech Piaseczno 40 Gmerek Paweł Piaseczno 41 Łukasik Maria Piaseczno 42 Pluta Jarosław Piaseczno 43 Przybysz Małgorzata Piaseczno 44 Wiśniewski Stefan Piaseczno 45 Grodzińska Hanna Lidia Pruszków 46 Janik Artur Pruszków 47 Jędrzejczak-Brzezińska Katarzyna Agnieszka Pruszków 48 Zdziebłowska-Gidian Beata Pruszków 49 Żuczek Henryk Pruszków 50 Ożarowska Małgorzata Radzymin Monitor Polski – 40 – Poz. 34

1 2 3 51 Rowicki Marek Radzymin 52 Wilkowska-Płóciennik Aneta Radzymin 53 Domżał Ryszard Raszyn 54 Lubecka Klaudia Serock 55 Tomczyk-Perłowska Małgorzata Stare Babice 56 Adamus Waldemar Warszawa 57 Ambroziak Marzena Warszawa 58 Andrzejewska-Orzechowska Wanda Warszawa 59 Archutowska Magdalena Warszawa 60 Arendt Magdalena Warszawa 61 Banaś-Łosiewicz Halina Warszawa 62 Barej Jolanta Warszawa 63 Barej-Magiera Elżbieta Warszawa 64 Bartnicki Marek Warszawa 65 Bartosiewicz-Wlazło Małgorzata Warszawa 66 Baszuk Justyna Warszawa 67 Bąbka Barbara Warszawa 68 Bąbka Rafał Warszawa 69 Bąbka Tomasz Warszawa 70 Bestyńska Joanna Warszawa 71 Białecki Mariusz Warszawa 72 Bieniek Ewa Warszawa 73 Biwejnis Maciej Warszawa 74 Błaszczak Paweł Warszawa 75 Błaszczak Robert Warszawa 76 Bogusławska Iwona Warszawa 77 Bogusz Olga Warszawa 78 Bołdok Maria Warszawa 79 Bołdok Wiktor Warszawa 80 Borawska Katarzyna Warszawa 81 Borawski Krzysztof Warszawa 82 Borzęcki Sławomir Robert Warszawa 83 Brudnicka Elżbieta Warszawa 84 Brudnicka-Chochoł Anna Warszawa 85 Bryl Barbara Warszawa 86 Brylewska-Iwańczyk Małgorzata Warszawa 87 Brzezińska Ewa Warszawa 88 Brzozowska Anna Warszawa 89 Budziszewski Jakub Warszawa 90 Bujalska Jolanta Warszawa 91 Buk Krzysztof Warszawa 92 Chałupczak Paweł Warszawa 93 Chełstowska Anna Warszawa 94 Chmielewska Katarzyna Warszawa 95 Choromańska Renata Warszawa 96 Ciechomska Dorota Warszawa Monitor Polski – 41 – Poz. 34

1 2 3 97 Ciemienga Mirosława Warszawa 98 Cubała Wieńczysława Warszawa 99 Cubała-Chałupczak Ewa Warszawa 100 Cugowska-Grunwald Małgorzata Warszawa 101 Cupriak Paweł Warszawa 102 Cygan Tomasz Warszawa 103 Cylińska Grażyna Warszawa 104 Cytryńska Alina Warszawa 105 Czamarska Aldona Warszawa 106 Czarnecki Jarosław Warszawa 107 Czartoryska-Ganczewska Edyta Warszawa 108 Czekała Ewa Warszawa 109 Dańko-Roesler Anna Warszawa 110 Dąbrowska Iwona Warszawa 111 Dąbrowska Magdalena Warszawa 112 Deczkowska Joanna Warszawa 113 Dębska-Grelus Teresa Warszawa 114 Dmochowska Marzena Warszawa 115 Domański Michał Warszawa 116 Dor Robert Warszawa 117 Drążek Elżbieta Warszawa 118 Dudek Ewelina Warszawa 119 Dybalski Krzysztof Warszawa 120 Farion Małgorzata Warszawa 121 Filipowski Tomasz Warszawa 122 Filochowska Władysława Warszawa 123 Gańko Bogumiła Warszawa 124 Gardocka Jolanta Warszawa 125 Gawryś Marzena Warszawa 126 Gąsiewski Rafał Warszawa 127 Genczelewska Agnieszka Warszawa 128 Gieryszewska-Sobolak Joanna Warszawa 129 Giler Robert Warszawa 130 Gładkowski Waldemar Warszawa 131 Gonstał Martyna Warszawa 132 Góral Janusz Warszawa 133 Grelus Mariusz Tom Warszawa 134 Gromek Małgorzata Warszawa 135 Grzebinoga Sylwester Warszawa 136 Halicka Janina Warszawa 137 Handzlik Bożena Warszawa 138 Horban Jerzy Warszawa 139 Hrymak Marek Warszawa 140 Huziuk Alicja Warszawa 141 Izdebska-Skwara Renata Warszawa 142 Jabłońska Anna Warszawa Monitor Polski – 42 – Poz. 34

1 2 3 143 Jabłoński Bartłomiej Warszawa 144 Jacewicz Andrzej Warszawa 145 Jakubiak Miron Warszawa 146 Jamróz-Wiśniewska Teresa Warszawa 147 Janeczko Teresa Warszawa 148 Janowska Maria Alicja Warszawa 149 Janus Piotr Warszawa 150 Jarmużewska-Mauthe Ewa Warszawa 151 Jarzyło Włodzimierz Warszawa 152 Jarzyński Izydor Warszawa 153 Jaśkiewicz Justyna Warszawa 154 Jodłowski Jan Warszawa 155 Kacprzak-Kucharska Hanna Warszawa 156 Kacprzycka Agnieszka Warszawa 157 Kalisz Łucja Warszawa 158 Kałowska Dorota Warszawa 159 Kania Paweł Warszawa 160 Karczewska-Woźnica Magdalena Warszawa 161 Karpińska Agnieszka Anna Warszawa 162 Karpowicz Andrzej Warszawa 163 Kasperek Jarosław Warszawa 164 Kempińska-Rusek Małgorzata Warszawa 165 Kędra Krystyna Warszawa 166 Kędzierska Małgorzata Warszawa 167 Kędzierska Monika Warszawa 168 Kędzierski Artur Warszawa 169 Kita Paweł Warszawa 170 Kokoszczyńska Maria Warszawa 171 Kokoszewski Rafał Warszawa 172 Kolbusz Marta Józefina Warszawa 173 Kołakowski Grzegorz Warszawa 174 Kołakowski Julian Warszawa 175 Kołcun Czesława Warszawa 176 Kołodzińska-Kozłowska Monika Elżbieta Warszawa 177 Konarski Marek Warszawa 178 Korewicki Andrzej Warszawa 179 Korobowicz Magdalena Warszawa 180 Kosim-Kruszewska Danuta Warszawa 181 Kosiorkiewicz Krzysztof Warszawa 182 Kossewska Dorota Warszawa 183 Kossewski Jacek Warszawa 184 Kotuniak Anna Warszawa 185 Kotuszewski Tomasz Warszawa 186 Kozak Artur Stanisław Warszawa 187 Koziorowska Elżbieta Warszawa 188 Krakowiecka Małgorzata Warszawa Monitor Polski – 43 – Poz. 34

1 2 3 189 Kramarz Dariusz Warszawa 190 Krupińska Iwona Warszawa 191 Kruszewski Krzysztof Warszawa 192 Krysik Zofia Warszawa 193 Kubań Sebastian Warszawa 194 Kubicka Sylwia Warszawa 195 Kucewicz Andrzej Warszawa 196 Kud Jacek Warszawa 197 Kukulski Jacek Warszawa 198 Kulbat Ewa Warszawa 199 Kulesza Ewa Warszawa 200 Kuligowska Lilia Barbara Warszawa 201 Kupis Mirosław Warszawa 202 Kupryjańczyk Daniel Warszawa 203 Kuśmierowska Ewa Warszawa 204 Kuzara Grzegorz Warszawa 205 Kwaśnicka Luiza Warszawa 206 Lechowicz Joanna Warszawa 207 Leszczyńska Aneta Joanna Warszawa 208 Leśniewski Waldemar Warszawa 209 Lewandowski Władysław Warszawa 210 Lewczuk Joanna Warszawa 211 Lipińska Żywia Warszawa 212 Lumperta Waldemar Warszawa 213 Łaski Krzysztof Warszawa 214 Łaski Marcin Warszawa 215 Łęczycka Katarzyna Warszawa 216 Łukaszewicz Barbara Warszawa 217 Łukaszewicz Michał Warszawa 218 Machowski Marek Warszawa 219 Maciejko Piotr Warszawa 220 Magnuszewska-Binek Elżbieta Warszawa 221 Majchrzak Marek Warszawa 222 Majorowicz Irena Warszawa 223 Malinowska Anna Warszawa 224 Marchocka Ilona Warszawa 225 Marmaj Janusz Warszawa 226 Marszałek Anna Maria Warszawa 227 Mataniak Grzegorz Warszawa 228 Matiakowska Maja Warszawa 229 Matusiak Paweł Warszawa 230 Micorek Andrzej Warszawa 231 Miklas Izabela Warszawa 232 Morelowska-Mamińska Małgorzata Warszawa 233 Mroczek Ewa Warszawa 234 Mroczkowska-Gołowicz Agnieszka Warszawa Monitor Polski – 44 – Poz. 34

1 2 3 235 Naciążek Joanna Warszawa 236 Nalewajek Jacek Warszawa 237 Nałęcz Kinga Anna Warszawa 238 Namielski Sławomir Warszawa 239 Niedziela Jolanta Monika Warszawa 240 Niewczas-Zajączkowska Alina Warszawa 241 Niewińska Joanna Warszawa 242 Niżyńska Anna Warszawa 243 Nowakowska-Drapała Joanna Warszawa 244 Nowicka Małgorzata Warszawa 245 Nowosielska Małgorzata Warszawa 246 Nurkowski Krzysztof Warszawa 247 Ogonek Sławomir Warszawa 248 Ogrodzińska-Zalewska Maria Warszawa 249 Okołotowicz Iwona Warszawa 250 Olszewski Jerzy Warszawa 251 Orłowski Paweł Warszawa 252 Otkała Beata Warszawa 253 Paluch Adam Warszawa 254 Pałgan-Paszka Małgorzata Warszawa 255 Pieper Tomasz Warszawa 256 Pietkiewicz-Murawska Karolina Warszawa 257 Pilecka-Błaszczak Marta Warszawa 258 Piotrowska Elżbieta Warszawa 259 Płaska Marek Warszawa 260 Proniewicz Magdalena Warszawa 261 Prus-Głowacka Hanna Warszawa 262 Przybylska Matylda Warszawa 263 Przybyła Andrzej Warszawa 264 Przybysiak Agnieszka Warszawa 265 Przybysz Piotr Warszawa 266 Radlińska Marzena Warszawa 267 Rajca Mateusz Antoni Warszawa 268 Rogala Grzegorz Warszawa 269 Rudnicki Janusz Marek Warszawa 270 Rudziński Marek Warszawa 271 Rusek Artur Robert Warszawa 272 Rutkowska Zofia Barbara Warszawa 273 Rynkiewicz-Szafurska Dorota Warszawa 274 Rześna-Barylska Elżbieta Warszawa 275 Sałajczyk Dariusz Warszawa 276 Serafin Ewa Helena Warszawa 277 Siciński Piotr Warszawa 278 Sielski Robert Warszawa 279 Sieniawska Anna Warszawa 280 Sieniawski Leszek Warszawa Monitor Polski – 45 – Poz. 34

1 2 3 281 Sitnicka-Urbaniak Aneta Warszawa 282 Skoczyńska-Soroko Barbara Warszawa 283 Skoworodko Piotr Warszawa 284 Skurowski Marcin Warszawa 285 Słomkowska Magdalena Warszawa 286 Smaga Monika Warszawa 287 Socha Grażyna Warszawa 288 Sojka Tadeusz Warszawa 289 Soroka Igor Warszawa 290 Soroka Piotr Warszawa 291 Soroko-Borska Izabella Warszawa 292 Sota Anna Warszawa 293 Starzyk-Wojnar Iwona Warszawa 294 Statkiewicz-Wysocka Urszula Warszawa 295 Stefańska Agnieszka Warszawa 296 Strojnowska Bożena Warszawa 297 Strojny Sławomir Warszawa 298 Strus-Siodłowska Monika Warszawa 299 Strzelczyk Ryszard Warszawa 300 Stybel Agnieszka Warszawa 301 Suchta Adam Warszawa 302 Sutowski Robert Warszawa 303 Szachułowicz-Deszczyńska Katarzyna Maria Warszawa 304 Szadkowski Artur Warszawa 305 Szczepański Krzysztof Warszawa 306 Szczypkowski Wojciech Warszawa 307 Szeszkowska Joanna Warszawa 308 Szkutnik Aneta Warszawa 309 Szulc Anna Warszawa 310 Szumańska Joanna Marta Warszawa 311 Szymańska Magdalena Warszawa 312 Szymczak Jakub Warszawa 313 Ślizak Joanna Warszawa 314 Śmietanka Magdalena Warszawa 315 Towarek Katarzyna Warszawa 316 Tulczyńska-Ożga Agnieszka Warszawa 317 Turkot Beata Warszawa 318 Tuzinek Krzysztof Warszawa 319 Tyczyńska-Grzeszyk Dorota Warszawa 320 Ułanowska Magdalena Warszawa 321 Umecka Iwona Warszawa 322 Walkowski Michał Warszawa 323 Warchoł Elżbieta Warszawa 324 Warchoł Zbigniew Warszawa 325 Wasilewska-Kloc Grażyna Warszawa 326 Waszkiewicz Beata Warszawa Monitor Polski – 46 – Poz. 34

1 2 3 327 Watrakiewicz Marek Warszawa 328 Wągrodzki Wiktor Warszawa 329 Wąsowska Patrycja Warszawa 330 Wielopolska-Fonfara Anita Warszawa 331 Wierzchucki Dariusz Warszawa 332 Wiszniewska Joanna Warszawa 333 Witkowska Magdalena Warszawa 334 Wojciechowski Tomasz Warszawa 335 Wojnowski Bogusław Warszawa 336 Wolska Anna Warszawa 337 Wolski Andrzej Warszawa 338 Wozikowska-Kuzara Ewa Warszawa 339 Wójcik Grażyna Warszawa 340 Wójcik Piotr Warszawa 341 Wróblewska Barbara Warszawa 342 Wróblewska Małgorzata Warszawa 343 Wrzochalska-Zaręba Joanna Warszawa 344 Wypych Wojciech Warszawa 345 Wyrzykowska Marzenna Warszawa 346 Zabielska Jolanta Warszawa 347 Zabielski Leszek Warszawa 348 Zaborowska-Nowocień Anna Warszawa 349 Zacharzewska Jadwiga Warszawa 350 Zachorska-Majdykowska Marta Warszawa 351 Zakrzewski Lech Warszawa 352 Zalewska-Fowler Agnieszka Warszawa 353 Zapart Aleksandra Warszawa 354 Zawisza Agnieszka Warszawa 355 Zbrzeżna-Cąkała Hanna Warszawa 356 Zieleniewski Wojciech Warszawa 357 Zielińska Ilona Warszawa 358 Zieliński Marek Warszawa 359 Żarska-Nowaczyńska Joanna Warszawa 360 Żurakowska Tamara Joanna Warszawa 361 Bilewicz-Królasik Katarzyna Wołomin 362 Janik Katarzyna Wołomin 363 Kroczek Anna Wołomin 364 Major Elżbieta Wołomin 365 Nowicka Małgorzata Wołomin 366 Kroczek Zbigniew Ząbki 367 Dziedzic Anna Maria Zielonka 368 Hermaszewska Emilia Warszawa – działalność zawieszona Monitor Polski – 47 – Poz. 34

1 2 3 XI Okręg Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu 1 Jaskólska Łucja Bogatynia 2 Brzostowska Iwona Zofia Bolesławiec 3 Granowski Jerzy Bolesławiec 4 Paciejewski Łukasz Bolesławiec 5 Ralko-Pałka Jolanta Bolesławiec 6 Frajd Iwona Brzeg 7 Klukacz Danuta Brzeg 8 Winiarska Barbara Ewa Brzeg 9 Matusz Małgorzata Bystrzyca Kłodzka 10 Wilowska Elżbieta Anna Chojnów 11 Sikora Barbara Dobrodzień 12 Barycka Lidia Dzierżoniów 13 Gajek Wioletta Urszula Dzierżoniów 14 Jaróg Waldemar Dzierżoniów 15 Pękała Zofia Dzierżoniów 16 Butrowski Leszek Głogów 17 Jędrzejewska Barbara Głogów 18 Sobczak Jerzy Zdzisław Głogów 19 Rajewicz Anna Głogów 20 Michniewicz Lucyna Głubczyce 21 Roszak Bożena Głuchołazy 22 Weleda Ireneusz Góra 23 Zagórski Stanisław Grodków 24 Kasińska Alicja Jawor 25 Dworak Maria Bogusława Jelenia Góra 26 Garbaczow Danuta Jelenia Góra 27 Janas Bożena Jelenia Góra 28 Klukowska Małgorzata Jelenia Góra 29 Głowińska-Zawadzka Magdalena Jelenia Góra 30 Szociński Przemysław Jelenia Góra 31 Surma Ewa Jadwiga Jelenia Góra 32 Wielento Anna Jelenia Góra 33 Zabłotna Agnieszka Jelenia Góra 34 Barciś Ireneusz Kamienna Góra 35 Kopia-Kawka Beata Kamienna Góra 36 Mikulewicz Renata Kąty Wrocławskie 37 Słotwiński Łukasz Kąty Wrocławskie 38 Duszewski Damian Kędzierzyn-Koźle 39 Miszkiewicz-Kula Agata Kędzierzyn-Koźle 40 Paprocka Marzanna Kędzierzyn-Koźle 41 Natkaniec Danuta Kędzierzyn-Koźle 42 Sachta-Grosz Irena Kluczbork 43 Sokołowski Adam Kluczbork 44 Kwiatkowska Katarzyna Kłodzko Monitor Polski – 48 – Poz. 34

1 2 3 45 Makarska Urszula Kłodzko 46 Smalec Sylwia Kłodzko 47 Szczęsny Andrzej Kłodzko 48 Bartoszewicz Irena Opole 49 Tylka Iwona Maria Krapkowice 50 Głowska Renata Legnica 51 Kędzierski Mariusz Legnica 52 Nowicka-Śliwa Edyta Legnica 53 Rączkowska Anna Legnica 54 Rączkowska-Martyn Elżbieta Legnica 55 Warzyński Krzysztof Legnica 56 Wołyniec Teresa Elżbieta Legnica 57 Danel Dorota Lubań 58 Drozd Joanna Lubin 59 Kluszczyński Leszek Lubin 60 Mazur Regina Lubin 61 Niespodziewany Małgorzata Lubin 62 Stępniak Radosław Lubin 63 Stępniak Halina Lubin 64 Stępniak Olaf Lubin 65 Danel Ryszard Lwówek Śląski 66 Nazarkiewicz Jolanta Lwówek Śląski 67 Wąsik Barbara Milicz 68 Łuczków Gabriela Maria Namysłów 69 Muc Lesław Jerzy Namysłów 70 Zagórska Anna Niemodlin 71 Włodek Piotr Nowa Ruda 72 Horodyska Grażyna Nysa 73 Klauzińska Jolanta Teodozja Nysa 74 Pasierb-Rosińska Wanda Nysa 75 Sandomierski Dariusz Nysa 76 Sandomierski Krzysztof Nysa 77 Chrząstowska-Cygańczyk Anna Oborniki Śląskie 78 Jończyk Krzysztof Olesno 79 Madej Leokadia Olesno 80 Paprocki Antoni Ryszard Olesno 81 Łoboda Agnieszka Dorota Oleśnica 82 Sarecka Anna Romana Oleśnica 83 Sobkowiak Małgorzata Oleśnica 84 Grodzicka Magdalena Oleśnica 85 Kiełbowicz Barbara Oława 86 Śliwa Beata Oława 87 Konopnicka-Pęk Małgorzata Opole 88 Kuzebska Dorota Opole 89 Lewek-Porzycka Lucyna Opole 90 Myga Waldemar Opole Monitor Polski – 49 – Poz. 34

1 2 3 91 Niedużak Anna Opole 92 Palej Renata Opole 93 Sicińska-Kamińska Agnieszka Opole 94 Stasz Piotr Opole 95 Świętek Ewa Opole 96 Trusz Danuta Opole 97 Frąszczak Igor Opole 98 Marciniak-Morgut Grażyna Polkowice 99 Felcenloben Maria Prudnik 100 Ligęza Stanisław Prudnik 101 Przybyłek Aneta Strzelce Opolskie 102 Zabielska Barbara Elżbieta Strzelce Opolskie 103 Zabielski Igor Strzelce Opolskie 104 Paluszek Małgorzata Bronisława Strzelin 105 Lulko Jolanta Syców 106 Cichowicz Ewa Środa Śląska 107 Nowak Justyna Środa Śląska 108 Bartela Radosław Świdnica 109 Duduś Władysław Świdnica 110 Łagoda Sylwia Świdnica 111 Pisarska Krystyna Świdnica 112 Wójcikiewicz Winicjusz Marek Świdnica 113 Rybak Paweł Świebodzice 114 Belka Dorota Trzebnica 115 Malec Aleksandra Trzebnica 116 Welcer Anna Julia Trzebnica 117 Demska-Gnat Maria Wałbrzych 118 Firlej Rafał Wałbrzych 119 Sobczak Janusz Wałbrzych 120 Szerer Anna Wałbrzych 121 Tomaszewska Bożena Wałbrzych 122 Warzyńska Bożena Agata Wałbrzych 123 Grodzicki Tadeusz Wołów 124 Bakalska-Sochaj Przemysława Wrocław 125 Boraczewski Gerard Wrocław 126 Bańkosz-Ruśkowska Małgorzata Wrocław 127 Baranowska-Seweryn Beata Wrocław 128 Boć Wisława Wrocław 129 Kamiński Wojciech Jacek Wrocław 130 Borzemski Lech Wrocław 131 Borzemski Romuald Wrocław 132 Szymczyk-Grabińska Helena Wrocław 133 Bronsztejn Robert Wrocław 134 Masternak Bartosz Wrocław 135 Citowicz Rafał Wrocław 136 Czyniewska Adamiła Wrocław Monitor Polski – 50 – Poz. 34

1 2 3 137 Dembowska-Król Katarzyna Wrocław 138 Derkowska Katarzyna Wrocław 139 Fesz-Grubiak Danuta Wrocław 140 Gandża Paweł Wrocław 141 Gardy Małgorzata Wrocław 142 Garus Piotr Wrocław 143 Gniewek Beata Wrocław 144 Gawron-Jedlikowska Joanna Wrocław 145 Gniewek Urszula Wrocław 146 Gomułkiewicz-Krzywulicz Iwona Wrocław 147 Grodzińska Dominika Wrocław 148 Halarewicz Rafał Oława 149 Janicka Jagoda Wrocław 150 Kaczorowska Liliana Wrocław 151 Kawecka-Pysz Joanna Wrocław 152 Konsur Piotr Wrocław 153 Lipska-Schydlo Małgorzata Wrocław 154 Leśniak Marek Wrocław 155 Lenart Małgorzata Wrocław 156 Komarzańska Kamila Wrocław 157 Romanowicz Agata Wrocław 158 Korta-Szarek Anna Wrocław 159 Kredzińska Iwona Anna Wrocław 160 Krukowska Simona Wrocław 161 Kucharski Adam Wrocław 162 Legięć Krzysztof Wrocław 163 Nowińska Bożena Wrocław 164 Małczak Iwona Wrocław 165 Marszałkowska Sylwia Wrocław 166 Tusznicka-Kinstler Małgorzata Wrocław 167 Obrocki Władysław Andrzej Wrocław 168 Obrocka-Walus Katarzyna Wrocław 169 Ołpińska Jolanta Wrocław 170 Orlewski Marcin Wrocław 171 Orłowska-Dudek Kinga Wrocław 172 Osipacz Elżbieta Wrocław 173 Pauter Czesław Kazimierz Wrocław 174 Pauter Piotr Paweł Wrocław 175 Pauter Radosław Wrocław 176 Prus Danuta Wrocław 177 Radojewska Elżbieta Wrocław 178 Roczniak Ilona Wrocław 179 Rohan-Krej Maria Wrocław 180 Rozdolska Beata Wrocław 181 Sobków-Kielar Anna Wrocław 182 Sobków-Kucmin Irena Wrocław Monitor Polski – 51 – Poz. 34

1 2 3 183 Sokołowska-Pabjan Benita Wrocław 184 Sterc Cecylia Wrocław 185 Szumska Jolanta Wrocław 186 Szyszko Małgorzata Wrocław 187 Tarkowski Jan Andrzej Wrocław 188 Zaporowska Janina Wrocław 189 Szafrański Sebastian Wrocław 190 Muc Mariusz Artur Wrocław 191 Rogowska Julita Wrocław 192 Mizia-Muc Beata Wrocław 193 Nowak Wojciech Andrzej Wrocław 194 Słowik Cezary Wrocław 195 Szafrańska Marta Wrocław 196 Teśluk-Sowa Beata Wrocław 197 Tkaczyński Andrzej Wrocław 198 Jędrzejewska Anna Wrocław 199 Warczak-Mańdziak Karolina Wrocław 200 Wąsik Bartosz Wrocław 201 Wypart Marek Legnica 202 Wysogląd Maciej Krzysztof Wrocław 203 Grzela Joanna Ząbkowice Śląskie 204 Stączek Jan Marek Ząbkowice Śląskie 205 Grzelak Bogdan Zgorzelec 206 Marciniak Małgorzata Zgorzelec 207 Turkiewicz Grażyna Stanisława Zgorzelec 208 Fabiś Dorota Złotoryja 209 Tarnogórska Elżbieta Złotoryja

Status prawny: obowiązujący
Data ogłoszenia: 2012-01-25
Data wydania: 2012-01-19
Organ wydający: MIN. SPRAW.
Dziennik Ustaw: M.P. 2012 nr 0 poz. 34